20 maj. 2015

Świętujemy milion graczy lotto online!

Lottoland zaufało już milion graczy lotto!

Lottoland ma już ponad milion użytkowników! W imieniu całego zespołu, pragniemy serdecznie podziękować za zaufanie naszym dotychczasowym i przyszłym graczom lotto online. Obecnie na naszej stronie dostępnych jest aż 15 różnych loterii, dzięki czemu codziennie masz szanse na spełnienie marzeń i trafienie wielomilionowych wygranych. Sprawdź, kim jest jubileuszowy gracz lotto! 

Lottoland zaufało już milion graczy lotto!

Milionowy użytkownik Lottoland pochodzi z Frankfurtu w Niemczech. Region Ren-Men obfituje w zwycięzców loterii i co ciekawe to właśnie tam padła najwyższa wygrana lotto w historii tego kraju. Czyżby Frankfurt przynosił szczęście w grze?

W Lottoland postanowiliśmy w specjalny sposób uczcić naszego milionowego użytkownika. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Pana Jana z Frankfurtu specjalną niespodziankę, czyli Porsche na weekend!

Wywiad z milionowym graczem Lottoland

Lottoland: Witaj Jan! Gratulacje, jesteś milionowym graczem Lottoland!

Jan: Dziękuję, ale szczerze mówiąc, ciągle jestem trochę zaskoczony. Myślałem, że Lottoland już dawno przekroczyło tę magiczną liczbę.

Lottoland: Dziękujemy za komplement, jednak Lottoland jest ciągle młodą firmą i osiągnęliśmy sukces szybciej niż się tego spodziewaliśmy. Powiedz nam coś o sobie, co robisz, gdy nie grasz na loterii?

Jan: Mam dwójkę dzieci i mieszkam z rodziną w pobliżu Frankfurtu. Biorąc pod uwagę, że moje dzieci są jeszcze małe, jestem pełnoetatowym tatą i nie mam zbyt wiele czasu na przyjemności. Z wykształcenia jestem specjalistą w dziedzinie ochrony środowiska.

Lottoland: Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że świat loterii i ochrona środowiska nie mają wiele wspólnego. Co lubisz w grze lotto online?

Jan: Gra na loterii daje mi poczucie, że z odrobiną szczęścia wkrótce będę mógł spełnić swoje marzenia.

Graj w lotto online i przekonaj się jakie to proste!

Lottoland: Dlaczego zdecydowałeś się na grę w lotto online?

Jan: Gry liczbowe online są po prostu niesamowicie proste. Teraz żeby wysłać swoje kupony, sprawdzić wyniki i wygrane nie musze już spacerować do najbliższej kolektury. Co więcej, po każdym losowaniu dostaje automatyczne powiadomieni o wynikach i wygranych a pieniądze automatycznie są przelewane na moje konto. To chyba nie może być łatwiejsze!

Lottoland: Dlaczego zdecydowałeś się grać w Lottoland?

Jan: Zacząłem grać z Lottoland dla wszystkich powodów, które wymieniłem powyżej. Wasza oferta po prostu mi pasuje. Ponadto, strona Lottoland jest łatwa w użyciu i oferuje konkurencyjne ceny.

Lottoland: Porozmawiajmy więc o Twojej strategii gry w lotto. Czy masz jakąś specjalną metodę typowania numerów, czy wolisz wybierać numery na chybił-trafił?

Jan: Moje numery podpowiedział mi mój ojciec i wierzę, że prędzej czy później liczby te okażą się zwycięskie.

Lottoland: W takim razie życzymy Ci szczęścia w grze. Oferta Lottoland ciągle się poszerza, czy masz już swoje ulubione lotto?

Jan: Moją ulubioną loterią jest zdecydowanie Niemieckie LOTTO!

Lottoland zaufało już milion graczy lotto!

Lottoland: W Lottoland stale staramy się ulepszać i dostosowywać nasze usługi do potrzeb naszych graczy. Czy jest coś, co chciałbyś zmienić lub poprawić?

Jan: Właściwie to zupełnie nic. Obecnie wasza oferta bardzo mi się podoba i być może z czasem będę miał więcej propozycji.

Lottoland: Trzymamy za słowo. Jesteś naszym milionowym użytkownikiem, teraz tylko przydałaby się wielomilionowa wygrana na loterii. Ile musiałbyś wygrać, żeby zrezygnować z pracy?

Jan: Moja praca to moja pasja, dlatego bez względu na wysokość wygranej, nigdy bym z niej nie zrezygnował! Dla mnie bardzo ważne jest, by moje dzieci mogły żyć w zdrowym środowisku, a tego żadne pieniądze nie mogą zastąpić.

Lottoland: Z kim podzieliłbyś się informacją o wygranej w lotto?

Jan: Na pewno powiedziałbym swojej żonie, aczkolwiek starałbym się zatrzymać tę informację tylko dla nas.

Lottoland: Kogo zabrałeś na przejażdżkę swoim weekendowym Porsche?

Jan: Porsche zrobiło furorę w gronie moich najbliższych przyjaciół, jednak największa frajdę miał chyba mój syn, który jest wielkim miłośnikiem sportowych samochodów.

Lottoland: Cieszymy się z udanego weekendu z Porsche. Na koniec mamy jeszcze pytanie, czy kiedykolwiek wcześniej udało Ci się trafić większą wygraną?

Jan: Ciągle czekam na moją wielką wygraną, dlatego właśnie zdecydowałem się na grę w Lottoland. Jak widać od razu decyzja ta przyniosła mi dużo szczęścia!

Lottoland: Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi na pytania i poświęcony nam czas i życzymy Ci jak największych wygranych w przyszłości!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1