08 cze. 2016

Kto wygra EuroMillions?

Mega kumulacja w EuroMillions!

EuroMillions cieszy się ogromną popularnością wśród fanów loterii z Polski. Nikogo to chyba nie z dziwi, ponieważ nawet największa kumulacja lotto w historii nie jest w stanie dorównać mega kumulacjom oferowanym przez to wspaniałe międzynarodowe lotto.  Przyłącz się do loteryjnej gorączki już dziś!

Mega kumulacja w EuroMillions!

Dopiero co w Polsce opadły emocje po historycznej kumulacji lotto, która osiągnęła aż 60 milionów złotych, by wszystko rozpoczęło się na nowo. Tym razem jednak loteryjna gorączka opanowała fanów międzynarodowej gry EuroMillions, zaś zamiast grać o 70 mln złotych, stawka toczy się o kilkaset milionów.

Główna pula nagród EuroMillions osiągnęła już 99 milionów złotych i dalej rośnie! Kolejne losowanie już w piątek. Czy tym razem komuś uda się trafić wszystkie zwycięskie numery? Przekonamy się już wkrótce.

Ostatnia wielka wygrana padła w Portugalii

Ostatnia główna wygrana EuroMillions padła w losowaniu, które odbyło się we wtorek, 10 maja 2016 r. Wtedy to szczęśliwy gracz z Portugalii jako jedyny trafił 5 regularnych numerów i 2 gwiazdki: 2 – 26 – 27 – 40 – 49 oraz 5 i 10. W efekcie wygrał on 323 045 294,58 zł (73 miliony euro). Okazuje się, że Portugalia ma coraz więcej szczęścia w EuroMillions, gdyż w kraju tym padło już łącznie 59 głównych wygranych. Dzięki temu Portugalczycy znaleźli się na trzecim miejscu na liście państw, które mają najwięcej szczęścia w tej międzynarodowej loterii.

Obecny rekord należy jednak do Francuzów, gdyż to właśnie w tym kraju padło dotychczas najwięcej wygranych i aż 78 nagród głównych! Na drugim miejscu natomiast znaleźli się Hiszpanie z wynikiem 76 głównych wygranych. Czas więc zmienić statystyki. Kto wie być może tym razem zwycięska „siódemka” padnie w Polsce?

Mega kumulacja EuroMillions już w piątek!

Nie czekaj aż ktoś inny rozbije mega kumulację EuroMillions i wypełnij swój szczęśliwy kupon online jeszcze dziś! Aby wziąć udział w grze wystarczy wybrać 5 z 50 liczb oraz 2 z 12 gwiazdek. Pamiętaj, że grając systemem zwiększysz swoje szanse na zwycięstwo, zaś w przypadku trafienia nagrody otrzymasz znaczniej więcej pieniędzy niż osoby, które zagrały w tradycyjny sposób. Przekonaj się sam już teraz! Najbliższe losowanie odbędzie sią w piątek o godzinie 20:45 w Paryżu.

Życzymy wysokich wygranych!

Ostatnia aktualizacja z dnia 22.09.2016 r.

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!