15 sty. 2016

Podwójna wygrana w PowerBall!

Miliony PowerBall trafią do Hanoweru

Ostatnie tygodnie minęły pod znakiem rekordowego losowania PowerBall. Fani loterii z całego świata przyłączyli się do wielkiego polowania na główną pulę nagród wartą aż 6 miliardów złotych. W Stanach Zjednoczonych odnotowano rekordowe zainteresowanie losowaniem, zaś w Lottoland zagrało tyle osób, że nasze serwery nie wytrzymały tak dużego obciążenia. Mimo przejściowych utrudnień, szczęśliwy gracz z Hanoweru trafił wielomilionową wygraną! Dowiedz się więcej o nowym zwycięzcy Lottoland!

Miliony PowerBall trafią do Hanoweru

Nie minął nawet miesiąc od wysokiej wygranej w Hiszpańskiej Loterii Bożonarodzeniowej El Gordo, która trafiła do jednego z naszych graczy, by szczęście ponownie uśmiechnęło się do kogoś kto zagrał w Lottoland.

Za sprawą rekordowo wysokiej kumulacji, która wyniosła aż 1,6 mld $, czyli w przeliczeniu ponad 6 miliardów złotych, czwartkowe losowanie PowerBall na pewno przejdzie do historii. Zainteresowanie tą loterią przerosło najśmielsze oczekiwania, zaś nasz system zarejestrował ponad milion zakładów. Mimo, że żadnemu z naszych użytkowników nie udało się rozbić głównej pul nagród, z przyjemnością informujemy, iż jeden z graczy trafił wygraną drugiego stopnia!

Miliony zakładów na rekordowe losowanie

Czwartkowe losowanie PowerBall wyłoniło trzech zwycięzców nagrody głównej, którzy będą musieli podzielić się rekordową sumą. Szczęśliwi gracze kupili swoje kupony na Florydzie, w Kalifornii oraz w stanie Tennessee.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości, gdyż aż 81 graczy trafiło także wygraną drugiego stopnia. Osoby te poprawnie wytypowały 5 liczb, zaś do głównej wygranej zabrakło im jedynie dodatkowego numeru PowerBall. Do grupy szczęśliwców dołączył także Pan Mathias z Hanoweru, który trafił wygraną drugiego stopnia grając w Lottoland. Nasz szczęśliwy zwycięzca wypełnił swój kupon online i zaznaczył dodatkową opcję gry PowerPlay, dzięki czemu na jego koncie znajdzie się aż dwa razy więcej pieniędzy.

Pan Mathias zgodził się na udzielenie krótkiego wywiadu z reprezentantem Lottoland. Już na początku rozmowy nowy multimilioner przyznał, że świętuje swoje zwycięstwo wraz z najbliższą rodziną.

„Ciągle nie możemy uwierzyć, ze wygrałem, moja mama popłakała się ze szczęścia już kilka razy. Mój brat mi trochę zazdrości, bo już kilka razy próbował swojego szczęścia w Loterii Bożonarodzeniowej El Gordo oraz w El Niño, jednak jeszcze nie udało mu się wygrać. Mimo to, na pewno zabiorę go na piwo.” – powiedział żartem.

Podwójna wygrana dzięki opcji PowerPlay

Pan Mathais już od jakiegoś czasu chciał spróbować swojego szczęścia w amerykańskiej loterii PowerBall. W końcu znalazł taką możliwość na stronie Lottoland. „Gdy zobaczyłem wartość aktualnej puli na wygrane pierwszego stopnia, pomyślałem, a co mi tam i zagrałem systemem wraz z dodatkową opcją PowerPlay!”

Teraz, nasz szczęśliwy zwycięzca będzie mógł wreszcie spełnić swoje marzenie z dzieciństwa i kupić dom w Skandynawii. „ To niesamowite uczucie zostać multimilionerem” - powiedział.

Serdecznie gratulujemy wysokiej wygranej i życzymy panu Mathiasowi i jego rodzinie jak najwięcej radości z nowej fortuny! Pragniemy też zwrócić uwagę, że jest to pierwsza tak wysoka wygrana PowerBall w Niemczech.

W ostatnim pytaniu, zapytaliśmy czy pan Mathias  zamierza Pan dalej grać w lotto. Odpowiedział „Ależ oczywiście, nawet już dziś wypełniłem kupon na losowanie EuroMillions. Na koniec chciałbym tylko jeszcze dodać radę dla innych graczy – zaufajcie swojej intuicji!”

Kolejny przystanek EuroMillions

Jeszcze raz chcielibyśmy więc serdecznie pogratulować zwycięstwa Panu Mathiasowi z Hanoweru, zaś pozostałym użytkownikom Lottoland polecamy spróbowanie swojego szczęścia w EuroMillions. Już dziś do wygrania czeka 356 milionów złotych! Może nie są to miliardy, jednak taka suma na koncie powinna wystarczyć na „drobne wydatki”.

Życzymy wiec Państwu wysokich wygranych!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!