17 cze. 2016

Najwyższe szanse na zwycięstwo!

Mini Lotto - zaskakujące prawdopodobieństwo wygranej!

Jeśli ktokolwiek zastanawia się jeszcze dlaczego Mini Lotto cieszy się tak ogromną popularnością, wystarczy spojrzeć na statystyki, by szybko rozwiać wszelkie wątpliwości. Jedynie w maju w loterii tej padły aż 44 wygrane pierwszego stopnia! Jak to możliwe, że Mini Lotto przynosi tak wiele szczęścia?

Mini Lotto - zaskakujące prawdopodobieństwo wygranej!

Majowe losowania Mini Lotto na pewno przejdą do historii. Czegoś takiego jeszcze nie było. Na 31 losowań padły aż 44 zwycięskie piątki. Dla porównania, w tym samym miesiącu losowania polskiego lotto wyłoniły jedynie 4 nowych lotto-milionerów. Wystarczy dodać do tego, że MINI lotto  jest także najtańszą loterią w Polsce, by szybko zrozumieć dlaczego cieszy się ona tak dużą popularnością.

Mini Lotto ma asa w rękawie!

Chcesz wiedzieć dlaczego Mini Lotto przynosi graczom tyle szczęścia? Sekret tkwi w wyjątkowo wysokim prawdopodobieństwie trafienia wygranej pierwszego stopnia. Okazuje się, że jest ono aż 16 razy większe niż w tradycyjnym totolotku! Szanse na wygraną w Mini Lotto należą do jednych z najwyższych na świecie. I jeśli dodamy do tego fakt, że dzięki niskiej cenie, fani tej loterii mogą wypełnić znacznie więcej różnych kombinacji numerów, to od razu wiadomo dlaczego co miesiąc pada tak dużo zwycięskich „piątek”.

Prawdopodobieństwo trafienia wszystkich 5 wylosowanych liczb wynosi dokładnie 1 do 850 668. Poniżej znajdziesz szanse na trafienie wszystkich trzech kategorii nagród oferowanych przez Mini Lotto.

Mini Lotto - zaskakujące prawdopodobieństwo wygranej!

Czy majowy rekord Mini Lotto zostanie pobity?

Dobra passa graczy dalej trwa. W czerwcu przeprowadzono już 16 losowań tej loterii, które zdążyły wyłonić 18 nowych zwycięzców nagrody głównej. O tym czy majowy rekord zostanie pobity przekonamy się więc już wkrótce. Chcesz się do tego przyczynić? Zagraj w MINI lotto online jeszcze dziś, a być może już za kilka godzin dołączysz do grona zwycięzców!

Losowania tej gry odbywają się codziennie o godzinie 21:40 w Warszawie. Aby spróbować swojego szczęścia w grze wystarczy wytypować 5 z 42 liczb. Przypominamy, że pojedynczy zakład kosztuje jedynie 1,25 zł!

Życzymy szczęścia w grze!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!