06 cze. 2014

Zamieszkaj w najdroższym apartamencie w Brazylii

Mundial 2014 z wygraną w Niemieckim LOTTO

Jak wynika z nowo przeprowadzonych badań, w Brazylii zaobserwowano obecnie najszybszy wzrost cen hoteli na świecie. Powód jest bardzo prosty. Zastraszające tempo wzrostu cen jest efektem zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014 oraz Olimpiady, która odbędzie się w 2016 roku. Obydwa wydarzenia spowodowały ogromny wzrost zainteresowania turystów, a co za tym idzie, naturalny wzrost cen, który prawdopodobnie utrzyma się na wysokim poziomie przez najbliższe kilka lat. Poniżej przedstawiamy więc listę pięciu aktualnie najdroższych hoteli w Brazylii.

Mundial 2014 z wygraną w Niemieckim LOTTO

1. Tivoli Mofarrej w Sao Paulo

Apartament Prezydencki oferowany przez hotel Tivoli Mofarrej jest największy w Ameryce Łacińskiej. Każdy, kto się na niego skusi, będzie mieć do dyspozycji 3 sypialnie, jacuzzi, saunę, salon, kuchnię oraz salę fitness. Wszystko to zajmuje powierzchnie 750 metrów kwadratowych. To jednak nie koniec, gdyż mieszkając w Apartamencie Prezydenckim będziesz mieć także 360 stopniowy widok na miasto – ściany zewnętrzne są całkowicie przeszklone. Jedna noc w tym wyjątkowym miejscu kosztuje 44 409 złotych, zaś w cenę wliczona jest 24 godzina obsługa lokaja oraz nieograniczony zapas słynnego szampana Dom Pérignon.

2. Royal Tulip Brasilia Alvorada

Royal Tulip Brasilia Alvorada to drugi na nszej liście pięciogwiazdkowy hotel, który oferuje swoim gościom apartament prezydencki. Odwiedzając stolicę Brazylii masz możliwość zamieszkania w przepięknym apartamencie o powierzchni 360 metrów kwadratowych. Jak widać, jest on o połowę mniejszy od oferty Tivoli Mofarrej, jednak kosztuje jedynie 14 804 złote za jedną noc. Na apartament składa się wspaniała sypialnia, jadalnia na 12 osób oraz marmurowa łazienka. Dotychczas w apartamencie tym gościli między innymi prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama oraz książę Karol.

3. Belmond Copacabana Palace w Rio De Janeiro

Hotel ten znajduje się w Rio de Janeiro i posiada 7 apartamentów. Każdy z nich ma około 93 metry kwadratowe oraz prywatny taras z widokiem na plażę. Ponadto, te apartamenty o francuskiej aranżacji wnętrz zawierają marmurowe łazienki oraz prywatne baseny. Jedna noc w tym luksusowym apartamencie kosztuje 7 400 złotych, zaś na liście gości znajdują się takie sławy jak zespół The Rolling Stones oraz Nelson Mandela.

4. Hotel Fasano w Sao Paulo

Na czwartym miejscu znajduje się Deluxe Suite z Hotelu Fasano. Na swych 115 metrach kwadratowych apartament ten posiada dużą łazienkę, salon oraz jadalnie z marmurowym stołem. Jedna noc w tym wyjątkowym apartamencie kosztuje 4 624 złote. Tym razem specjalna obsługa nie jest wliczona, co powoduje, iż cena jest trochę niższa niż w pozostałych hotelach.

5. Hotel Emiliano w Sao Paulo

W końcu dotarliśmy do końca naszej listy. Piąte miejsce zajął hotel Emiliano z Sao Paulo, który oferuje wyjątkowy pokój o powierzchni 84 metrów kwadratowych. Zawiera on wyjątkowe dekoracje, które mogłyby być podziwiane w Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Na wyposażeniu znajdują się meble znanych projektantów takie jak słynne  fotele projektu Charlsa Eames. Ponadto goście, którzy planują podróż helikopterem, mogą wylądować na hotelowym lądowisku. Noc w apartamencie Emiliano kosztuje 4 512 złotych.

Marzy Ci się wyjazd do Brazylii na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014? Weź udział w sobotnim losowaniu Niemieckiego LOTTO przez internet, a wszystko to może stać się możliwe. Aby spróbować swojego szczęścia, wystarczy wytypować 6 z 49 numerów oraz specjalny Super Numer, który stanowi ostatnią cyfrę numeru kuponu. Szacowana pula na wygrane pierwszego stopnia wynosi obecnie 24 miliony złotych. Z taką sumą na koncie, bez problemu wynajmiesz najdroższy apartament w Brazylii. I to nie tylko na okres trwania mistrzostw świata – wygrana wystarczy Ci na 1,5 roczną rezerwację rezydencji prezydenckiej w Tivoli Mofarrej w Sao Paulo!

 

 

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!