06 sie. 2014

9 szczęściarzy, którzy powinni zagrać w lotto

Najwięksi szczęściarze, czyli cuda się zdarzają!

Wiele osób zrobiłoby wszystko, by mieć szczęście po swojej stronie. Podczas gdy jedni narzekają na nieustającego pecha, twierdząc, iż prawo Murphyego czuwa nad nimi każdego dnia, są i tacy, którzy po prostu urodzili się pod szczęśliwą gwiazdą. Poniżej przygotowaliśmy więc kompilację wyjątkowych szczęściarzy, którzy udowodnili, że mają niesamowity fart. Kto wie może każdy z nich powinien spróbować swoich sił na loterii, gdyż z takim zapasem szczęścia główną wygraną mają już w kieszeni!

Najwięksi szczęściarze, czyli cuda się zdarzają!

 

Ptaszek w garści!

Dobry myśliwy zna wiele technik i sposobów na schwytanie przepiórki. Co ciekawe, niektórzy mają tyle szczęścia, że nawet nie potrzebują broni. W końcu, po co komu drogi sprzęt, gdy można złapać ptaka w locie! Z pewnością ten wyjątkowy myśliwy powinien wziąć udział w losowaniu dowolnego lotto, bo z takim szczęściem ma on wielkie szanse na trafienie głównej wygranej.

 

Najważniejsze to zachować spokój

Niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy z tego jak wiele szczęścia mają w życiu. Grunt to spokój, konsekwencja i byle do przodu. Jak widać są tacy ludzi na Ziemi, dla których pech po prostu nie istnieje!

 

Hula-hop

Mówi się, że tylko koty mają umiejętność spadania zawsze na 4 łapy. Okazuje się jednak, iż niektóre dzieci posiadają wyjątkową zdolność wychodzenia cało z tarapatów. Świadomie czy nie, chłopczyk ten na pewno ma szczęście po swojej stronie.

 

Poświęcenie w pracy

Profesjonalny fotograf powinien być przygotowany na wszystko. Poniżej przedstawiamy zawodowca, który cudem uniknął śmierci, a mimo to fotografował dalej. Być może nie wykorzystał on jeszcze swojego limitu na szczęście i korzystając z dobrej passy powinien on wziąć udział w najbliższym losowaniu ulubionej loterii.

 

Spadająca skała, czyli oszukać przeinaczenie 6

W niektórych przypadkach mieć fart to naprawdę mało powiedziane. Jadący białym autem Tajwańczyk dosłownie oszukał przeznaczenie, gdy jedynie centymetry dzieliły go od śmierci pod kilkusettonową skałą. O takim szczęściu większość z nas może jedynie pomarzyć. 

 

Auto na miarę drzewa

Większość mężczyzn delikatnie mówiąc denerwuje się, gdy znajdzie drobną rysę na karoserii swojego ukochanego auta. Jakie szczęście musiał więc mieć właściciel czarnego golfa zaparkowanego nieopodal domu. W końcu taki zbieg okoliczności jest jak wygrana na loterii.

Najwięksi szczęściarze, czyli cuda się zdarzają!

 

Nadzwyczajne umiejętności czy nadzwyczajne szczęście?

Jeśli kiedykolwiek próbowaliście jazdy na takich poduszkach na pewno już wiecie, że lądowanie w wodzie jest wręcz nieuniknione. Jeden z chłopaków chyba jednak się nie spodziewał swojego męstwa, gdy nagle wykonał salto w powietrzu i jak gdyby nigdy nic wylądował na poduszce kolegi. Żeby tego dokonać trzeba po prostu urodzić się szczęściarzem.

 

Slalom na szczęście

W internecie możemy znaleźć mnóstwo filmików o ludziach uzależnionych od adrenaliny. Mimo wszystko oprócz wyjątkowych umiejętności dwaj deskorolkarze mieli też niesamowicie dużo szczęścia. Aż strach pomyśleć jak taki zjazd mógł się zakończyć.

 

Wbrew wszelkim przeciwnościom

Każdy chłopak ma swój własny sposób na dziewczyny. W niektórych przypadkach wydaje się jednak, że zdobycie dziewczyny może być tak trudne jak trafienie szóstki w Lotto. Dlaczego? No cóż, sami się przekonajcie!

Najwięksi szczęściarze, czyli cuda się zdarzają!

Nie ma co czekać aż zwycięski los spadnie z nieba. Sprawdź czy szczęście jest po Twojej stronie, a być może to Ty zostaniesz kolejnym wielkim zwycięzcą lotto! Już jutro odbędzie się kolejne losowanie lotto. Do wygrania czekają 2 miliony złotych. Zagraj w lotto przez internet już teraz!

 

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!