08 gru. 2016

Wygraj w lotto podczas kumulacji!

Niekończące się kumulacje w Lotto

 

Na pewno niejednokrotnie zauważyliście pewną prawidłowość dotyczącą gier liczbowych. Otóż, w momencie, gdy kumulacja lotto przekracza granicę mniej więcej 7 milionów złotych, wówczas kolejki do kolektur zaczynają się naturalnie wydłużać. To samo zaobserwowaliśmy na naszej stronie internetowej. Ilekroć w puli nagród I stopnia znajduje się nieco większa kwota niż zazwyczaj – wtedy zainteresowanie grą samoistnie wzrasta. Dzisiaj opowiemy o plusach i minusach kumulacji lotto – czy warto wówczas grać, czy może lepiej sobie odpuścić? Zdradzimy również ciekawostkę na temat kumulacji wszechczasów, jaka miała miejsce w maju 2016.

Niekończące się kumulacje w Lotto

 

Kiedy najchętniej gramy w Lotto?

 

Statystyki pokazują, że są pewne momenty w ciągu roku, kiedy częściej niż zazwyczaj wypełniamy kupony lotto. Pewnie nie trudno przewidzieć, że mowa m.in. o okresie przedwakacyjnym, kiedy to każdy dodatkowy grosz przydaje się na zaplanowanie urlopu. Drugim momentem „kulminacyjnym” jest natomiast grudzień, kiedy to wydatki statystycznego Kowalskiego są najwyższe w porównaniu z wszystkimi pozostałymi miesiącami. Kupujemy prezenty, przygotowujemy się do Świąt i Sylwestra. A to wszystko kosztuje…

Niezależnie od pory roku – niemal zawsze możemy się spodziewać, że właśnie wtedy zainteresowanie grami liczbowymi będzie największe. Jednak są też takie momenty, których nie da się zaplanować i przewidzieć. Mowa o losowaniach, które wiążą się z wielkimi lotto kumulacjami. Które z dotychczasowych kumulacji na długo zapadną nam w pamięci?

 

Najbardziej gorące losowania lotto

TOP 3 KUMULACJE W LOTTO
MIEJSCE KUMULACJA DATA
1 60 000 000 zł 07.05.2016
2 56 100 000 zł 27.09.2011
3 51 300 000 zł 06.11.2012


W rekordowej kumulacji padły w sumie aż 3 wygrane, bo trzem graczom udało się poprawnie wytypować wszystkie 6 wylosowanych liczb. W rezultacie każdy z nich otrzymał po 19 268 238 złotych!Data 7 maja 2016 na długo pozostanie w pamięci fanów „Dużego Lotka”. To właśnie wtedy miała miejsce prawdziwa kumulacja wszechczasów, która piętrzyła się od początku kwietnia (czyli cały okrągły miesiąc). Aż kilkanaście losowań z rzędu nikomu nie udało się trafić nagrody I stopnia, przez co 7 maja uzbierała się już pokaźna sumka w wysokości niemal 60 milionów złotych!

Najbardziej „skuteczną” i szczęśliwą z wszystkich kumulacji dużego lotka była jednak ta, która miała miejsce 22 sierpnia 2015. W puli znajdowało się wtedy 35 234 116,20 zł. Ponieważ tylko jedna osoba (gracz z Ziębic) poprawnie zakreśliła wówczas wszystkie wylosowane liczby – jego nagroda zajmuje obecnie pierwsze miejsce w rankingu Lotto. Jeszcze nikomu w Polsce nie udało się wygrać więcej.

 

Zalety i wady wielkich lotto kumulacji

 

Powyższe przykłady jasno jak na dłoni pokazują i zalety i wady wielkich kumulacji lotto. Z jednej strony chęć wzbogacenia się o kolosalne pieniądze zachęca, by właśnie podczas kumulacji zagrać w lotto. Wydaje się to oczywiste. Jeden czy dwa miliony złotych na koncie to nie to samo co trzydzieści, albo sześćdziesiąt! Z drugiej jednak strony, musimy zawsze mieć na uwadze fakt, że z pewnością walka o nagrodę I stopnia będzie teraz bardziej zaciekła niż zwykle, w wyniku czego więcej osób może trafić „szóstkę”. Dokładnie 7 maja 2016, podczas wielkiej kumulacji, mieliśmy taką sytuację. W puli było aż 60 milionów, ale po podziale nagrody, każdy z graczy otrzymał „zaledwie” po kawałku tego „lotto tortu”.

Oczywiście warto pamiętać o tym, że kumulacja lotto to nie tylko okazja na wzbogacenie się o wielkie pieniądze. To również dobra zabawa związana z oglądaniem losowań z wypiekami na twarzy. Jeśli zatem chcecie sprawdzić, kiedy gra będzie toczyła się o kilka lub kilkanaście milionów złotych, koniecznie śledźcie naszą stronę i sprawdźcie kiedy warto zagrać w lotto i lottoPLUS online! Wielkie emocje gwarantowane!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1