14 sie. 2014

W Lotto do wygrania 7 mln złotych!

Niekończące się kumulacje w Lotto

W ostatnich miesiącach już wielokrotnie zwracaliśmy uwagę na częste kumulacje w polskiej grze liczbowej lotto. Trudno się dziwić, gdyż tegoroczne statystyki wskazują na wyjątkowo dużą liczbę wysokich wygranych. Świetnym przykładem niekończących się kumulacji lotto jest obecna sierpniowa sytuacja. Przekonajmy się więc, kto został nowym multimilionerem oraz ile wynosi kolejna kumulacja.

Niekończące się kumulacje w Lotto

W sierpniu odbyło się już 5 losowań Lotto i Lotto Plus. Co ciekawe, według statystyk udostępnionych przez Totalizator Sportowy, obydwie loterie zdążyły w tym czasie wyłonić ponad pół miliona zwycięzców, w tym jednego głównego zwycięzcę Lotto oraz trzech Lotto z plusem. Jedynie 9 dni temu rozbito pulę nagród w wysokości 10 milionów złotych, a już dziś dzięki kolejnej kumulacji fani lotto mają szansę na wygranie kolejnych 7 milionów złotych!

Jak ogłoszono w dzień po zwycięskim losowaniu, które odbyło się we wtorek 5 sierpnia, tym razem szczęście sprzyjało osobie, która wysłała swój kupon w kolekturze przy ulicy Zielonej w Żywcu. Szczęśliwiec ten kupił 10 zakładów Lotto, które kosztowały go 30 złotych. Jak widać była to bardzo dobra inwestycja, gdyż mieszkaniec Żywca trafił w ten sposób „szóstkę”, czyli wszystkie wylosowane numery – 15, 19, 21, 23, 30, 39. Był on jedynym graczem, któremu udało się wtedy trafić wygraną pierwszego stopnia, dzięki czemu po odliczeniu podatku wzbogacił się o 9 300 003 złote. Jest to największa wygrana w historii tego miasta. Ostatni rekordzista z Żywca wygrał około 6,5 miliona złotych w losowaniu, które odbyło się 14 grudnia 2005 roku.

3 nowych zwycięzców Lotto Plus

Aż trzy z pięciu sierpniowych losowań gry liczbowej Lotto Plus wyłoniły zwycięzców nagrody głównej. Szczęśliwi gracze pochodzą kolejno z Grodziska Wielkopolskiego, Warszawy i Katowic. Pierwszy z nich wziął udział w losowaniu, które odbyło się 2 sierpnia. Natomiast kolejne zwycięskie losowania Lotto Plus odbyły się 5 i 9 sierpnia. Warto zwrócić uwagę, iż oprócz głównych zwycięzców loteria ta oferuje także trzy niższe kategorie nagród. Łącznie sierpniowe losowania wyłoniły więc aż 182 701 zwycięzców.

Dzięki kolejnej kumulacji w dzisiejszym losowaniu Lotto, gracze będą walczyć nawet o 7 milionów złotych. Przypominamy, iż aby wziąć w udział w lottoPLUS wystarczy dopłacić złotówkę do tradycyjnego zakładu lotto. Dzięki temu, każdy kto trafi szóstkę w tej dodatkowej grze, otrzyma gwarantowany milion złotych i dołączy do grupy polskich milionerów. Nie czekaj na ostatnią chwilę i zagraj w lotto i lottoPLUS online!. Pamiętaj, iż korzystając z naszej wyjątkowej oferty, jaką jest Osłona Numerów, nie będziesz musieć dzielić się wygraną z innymi!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1
live chat software