18 lut. 2015

Zostań zwycięzcą MINI lotto!

Niekończące się wygrane w MINI lotto

Liczba zwycięzców gry liczbowej MINI lotto rośnie w niesamowitym tempie. Jedynie w styczniu „piątkę” trafiło aż 33 graczy. Poznaj najnowsze informacje i ciekawe fakty o MINI lotto.

Niekończące się wygrane w MINI lotto

Duża liczba losowań, bardzo wysokie prawdopodobieństwo trafienia wygranej oraz niska cena to największe zalety gry MINI lotto, która z miesiąca na miesiąc przyciąga coraz więcej fanów. Dla tych, którzy jeszcze nigdy nie brali udziału w tej popularnej polskiej grze liczbowej przypominamy, iż aby zagrać w MINI lotto wystarczy wybrać 5 z 42 liczb. Pojedynczy zakład kosztuje jedynie 1,25 zł, zaś losowania tej gry odbywają się aż 6 razy w tygodniu od poniedziałku do soboty.

Rekordowy styczeń

Trudno się wiec dziwić, iż MINI lotto cieszy się ogromną popularnością. Jedynie w styczniu loteria ta wyłoniła aż 33 zwycięzców nagrody głównej, którzy trafili wszystkie 5 wylosowanych liczb – 21, 24, 33, 36 i 38. Najwyższa wygrana w ubiegłym miesiącu wyniosła aż 265 672 złote. Szczęśliwe losowanie odbyło się w sobotę 17 stycznia, zaś rekordowy zwycięzca zagrał w Słupsku w kolekturze przy ulicy Gierymskich 23.

Walentynkowa wygrana w MINI lotto

Chyba każdy chciałby wygrać w Walentynki. Tym razem szczęście dopisało mieszkańcowi Gliwic, który w sobotnim losowaniu MINI lotto trafił „piątkę” wygrywając 281 624 złote. Zwycięskie numery walentynkowego losowania to: 2, 12, 22, 35 i 37. Jak podaje Totalizator Sportowy szczęśliwy gracz wysłał 3 zakłady na chybił-trafił w kolekturze przy ulicy Łabędzkiej, za które zapłacił jedynie 3,75 zł.

W lutym odbyło się już 14 losowań MINI lotto, które wyłoniły łącznie aż 16 zwycięzców. Najnowsze zwycięskie numery poznaliśmy wczoraj podczas wieczornego losowania, które odbyło się o godzinie 21:40.  Wyniki MINI lotto z 17 lutego to: 7, 12, 19, 25 oraz 40. Tym razem „piątkę” trafiło aż dwóch graczy, którzy wygrali w ten sposób po 116 896 złotych każdy.

Najbliższe losowanie MINI lotto odbędzie się jeszcze dziś. Nie przegap okazji i zagraj online już teraz. Za jedyne 1,25 zł możesz wygrać nawet 350 tysięcy złotych! Zagraj z Lottoland, a pomożemy Ci spełnić Twoje marzenia!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!