14 lip. 2016

Wygraj nawet bez żadnego trafienia!

Niemieckie KENO online – Twój sposób na miliony!

Lubisz grać na własnych zasadach? Teraz w Lottoland masz także możliwość spróbowania swojego szczęścia w nowej grze Niemieckie KENO. Skorzystaj z wysokich szans na wygraną i wygraj miliony w swoim stylu. Dowiedz się więcej tutaj!

Niemieckie KENO online – Twój sposób na miliony!

 

Niemieckie KENO online to wspaniała gra, która formatem przypomina polskie MULTI. Posiada ona jednak kilka zalet, dzięki którym ciężko jest jej dorównać. Przejdźmy więc do szczegółów.

Cztery kroki do wygranej:

  • Określ ile liczb typujesz (od 2 do 10 numerów z puli 70 liczb)
  • Wybierz stawkę gry (x1, x2, x5, x10)
  • Zastanów się czy chcesz zagrać w Plus5
  • Zatwierdź swoje zakłady

 

Wybierz numery, które przyniosą Ci szczęście!

 

Aby zagrać w Niemieckie KENO należy zacząć od określenia ile liczb chcesz wytypować. Na pojedynczym polu do gry możesz zaznaczyć od 2 do 10 numerów z puli 70 liczb. Warto pamiętać, że im więcej numerów skreślisz, tym więcej możesz wygrać. Podczas każdego losowania z maszyny losującej wypada 20 kul. Jeśli Twoje numery znajdą się pośród nich, możesz wygrać nawet do 4 milionów złotych!

 

Stawka gry warta miliony

 

To ile pieniędzy trafi na Twoje konto zależy jednak od dwóch czynników. Od liczby skreślonych i trafionych numerów na pojedynczym zakładzie oraz od stawki gry jaką wybierzesz. W Niemieckim KENO możesz zwiększyć podstawową stawkę gry 2, 5, a nawet 10 krotnie. W ten sposób, jeśli uda Ci się trafić wygraną, jej wartość także zostanie zwielokrotniona! Aby sprawdzić wartość wygranych przy podstawowej stawce gry kliknij tutaj.

Warto pamiętać, że grając w Niemieckie KENO możesz wygrać nawet jeśli nie trafisz, żadnego numeru! Jak to możliwe? Sprawdź tabele wygranych i przekonaj się sam! Osoby, które typują 10, 9 lub 8 liczb mogą wygrać nawet do 9 złotych bez żadnego trafienia!

 

Plus5 - dodatkowa szansa na zwycięstwo

 

Kolejną zaletą Niemieckiego KENO jest możliwość wzięcia udziału w dodatkowym losowaniu. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo, wystarczy zaznaczyć pole Plus5 obok 5 cyfrowego numeru. Jeśli trafisz wszystkie z nich w odpowiedniej kolejności wygrasz ponad 22 000 złotych. Natomiast aby otrzymać nagrodę pocieszenia wystarczy poprawnie wytypować tylko ostatnią cyfrę. Każdy kupon Niemieckiego KENO ma automatycznie przydzielony numer Plus5. W Lottoland możesz go jednak zmienić. Wystarczy kliknąć na różdżkę znajdującą się przy ostatniej z cyfr, aby uzyskać nowy zestaw.

 

Niemieckie KENO – zagraj i wygraj online!

 

Gdy wypełnisz już swoje zakłady, określisz stawkę gry oraz zdecydujesz czy chcesz spróbować swojego szczęścia w dodatkowej grze Plus5, wystarczy zatwierdzić swoje zakłady, zakończyć transakcję i czekać na ogłoszenie wyników. Losowania Niemieckiego KENO odbywają się codziennie o godzinie 19:10. Grając w Lottoland otrzymasz automatyczne powiadomienie o wynikach i możliwych wygranych, dzięki czemu na pewno nie zapomnisz sprawdzić swoich kuponów.

Wykorzystaj zalety gry w Niemieckie KENO i wygraj miliony na swoich zasadach!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1