03 lip. 2015

Czerwiec szczęśliwym miesiącem

Padła trzecia czerwcowa wygrana EuroMillions!

Czerwiec już za nami, zatem pora na podsumowanie miesiąca. Kiedy udało się trafić główne nagrody i jakie sumy pieniędzy powędrowały do zwycięzców? Na te i inne pytania odpowiemy dzisiaj. 

Padła trzecia czerwcowa wygrana EuroMillions!

 

Druga połowa czerwca okazała się bardzo szczęśliwa dla fanów EuroMillions. W ciągu zaledwie dwóch tygodni padły aż trzy główne wygrane. Dobra passa zaczęła się wraz z wygraną z 12 czerwca, kiedy to jakiś szczęśliwiec rozbił potrójną kumulację i wzbogacił się o zawrotną sumę 129 204 405 euro! Na kolejną dobrą wiadomość nie trzeba było wcale długo czekać, bo już tydzień później, dokładnie 19 czerwca, kolejna osoba powtórzyła sukces poprzednika. Tym razem w puli było nieco mniej, bo 24 835 107 euro, ale jesteśmy przekonani, że gracz ten specjalnie nad tym faktem nie ubolewał. W końcu takie pieniądze piechotą nie chodzą. 

Wyniki ostatnich losowań EuroMillions

Na tym jednak szczęśliwe czerwcowe losowania się nie kończą. Dokładnie 26 czerwca znowu padła główna nagroda. Jakby nie patrzeć, to już trzeci piątek z rzędu, kiedy ktoś zgarnął nagrodę pierwszego stopnia! Tym razem w puli było 25 263 266 euro. Tylko na jednym kuponie, należącym do pewnego gracza z Portugalii, zostały zakreślone następujące numery, które zagwarantowały komuś wielki sukces i spełnienie marzeń: 3, 6, 10, 19, 24, oraz gwiazdki z numerami: 5 i 7. Warto także wspomnieć o tym, że aż 19 osobom udało się trafić tego dnia nagrodę drugiego stopnia, wartą wówczas 81 025,70 euro; natomiast kolejnych 19 graczy wzbogaciło się o 27 008 50, dzięki trafieniu nagrody trzeciej kategorii.

Niestety ostatnie losowanie miesiąca, które miało miejsce w ubiegły wtorek, 30 czerwca, nie wyłoniło głównego zwycięzcy. W puli było wówczas 15 milionów euro, a wśród wylosowanych liczb znalazły się następujące numery: 11, 15, 28, 34, 37, oraz gwiazdki: 1 i 8. Choć nikomu nie udało się trafić nagrody pierwszego stopnia, aż 4 graczy otrzymało nagrody drugiej i trzeciej kategorii. 

Kiedy kolejna szansa na wielką wygraną? 

W rezultacie, w puli kolejnego losowania, które odbędzie się już 3 lipca, znajdą się znowu 24 miliony euro, czyli niespełna 100 milionów złotych. Kto wie? Być może będzie to już czwarty z kolei piątek, kiedy znowu padnie główna wygrana? Wszystko wskazuje bowiem na to, że w ostatnim miesiącu losowania piątkowe były znacznie bardziej szczęśliwe niż te wtorkowe. Czy w lipcu ta tendencja się powtórzy? Warto zagrać i przekonać się samemu. Wakacje ruszyły już pełną parą, więc jest to idealny moment na wzbogacenie się o „parę groszy”.

Aby wziąć udział w loterii EuroMillions, wystarczy zaznaczyć 5 liczb i 2 gwiazdki. Następnie trzeba tylko cierpliwie poczekać na ogłoszenie wyników najbliższego losowania, które – jak zawsze – opublikujemy na naszej stronie internetowej. Życzymy szczęścia w grze!

Joanna

Moją największą pasją jest pisanie – o tym co nowe, ciekawe i blisko mnie. W Lottoland mam okazję przyjrzeć się różnym nowinkom ze świata loterii, zobaczyć czym różni się lotto w różnych europejskich krajach, a następnie zebrać te informacje dla Państwa w formie krótkich artykułów. Chciałabym przybliżyć polskim Graczom na czym polega lotto przez internet i dlaczego naprawdę warto spróbować swojego szczęścia.

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1