16 paź. 2015

4 losowania = 4 nowych lottomilionerów

Październik 2015 szczęśliwym miesiącem graczy lotto

Ostatnie losowania lotto okazały się wyjątkowo szczęśliwe dla graczy, gdyż wyłoniły łącznie aż 4 nowych lottomilionerów. Sprawdź, czy jesteś jednym z nich! Być może to właśnie Twój kupon jest zwycięski!

Październik 2015 szczęśliwym miesiącem graczy lotto

Zacznijmy od losowania lotto, które odbyło się tydzień temu w czwartek, 8 października. Wydarzenie to przyciągnęło mnóstwo graczy, zaś przed kolekturami odnotowano zdecydowanie większy ruch. Wszystko za sprawą kolejnej kumulacji, która wyniosła aż 15 000 000 złotych.

Sprawdź, czy wygrałeś 15 milionów zł!

Aż sześć razy z rzędu graczom nie udało się trafić „szóstki”, jednak w miniony czwartek los się odmienił i w końcu główna pula nagród została rozbita. Tym razem szczęście zawitało do Lublina, gdyż to właśnie tam padła wysoka wygrana. Zwycięski kupon sprzedano w punkcie lotto znajdującym się przy Al. Spółdzielczości Pracy, zaś nowy milioner samodzielnie skreślił swoje numery. Wkrótce po ogłoszeniu wyników (4 – 12 – 23 – 26 – 31 – 38), okazało się, że to właśnie ktoś z Lublina miał najwięcej szczęścia i jako jedyny trafił „szóstkę”. Po odliczeniu podatku, nowy zwycięzca będzie bogatszy o 14 548 459 zł. Co ciekawe, jest to już druga tak wysoka wygrana w tym roku, która padła w Lublinie. Poprzednia warta 14,7 mln zł padła w losowaniu lotto, które odbyło się 5 maja.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości, gdyż już dwa dni po czwartkowym losowaniu wypadła kolejna zwycięska szóstka. W sobotę najwięcej szczęścia w grze miał ktoś kto samodzielnie wypełnił swój kupon Lotto z Plusem w Puławach. Zwycięskie numery Lotto z 10 października to: 3 – 7 – 10 – 22 – 26 – 43 i właśnie taki zestaw liczb znalazł się na jednym z zakładów kupionych w kolekturze przy ulicy Gościńczyka 2. W efekcie, już wkrótce na koncie nowego zwycięzcy znajdą się okrągłe 2 miliony złotych!

Szalone numery lotto z 15.10.2015 r.

Ostatni wtorek, nie sprzyjał fanom lotto, gdyż nikomu nie udało się rozbić głównej puli nagród. Dzięki temu we wczorajszym losowaniu tej gry doszło do kumulacji, która wyniosła 3 000 000 złotych. Tym razem maszyna losująca wybrała następujące numery: 40 – 41 – 42 – 46 – 47 – 49. Tak niezwykła kombinacja liczb nie zdarza się zbyt często. Mimo to, aż dwóch graczy trafiło wszystkie zwycięskie numery, przez co będą oni musieli podzielić się wygraną. Szczęśliwe kupony sprzedano w punktach lotto w Kargowej i Kłoczewie, zaś osoby, które je kupiły wzbogaciły się o 1 243 233 złote.

Kolejna szansa na wygranie milionów w lotto już jutro. Nie przegap okazji na spełnienie marzeń i wypełnij swój kupon online jeszcze dziś. Pamiętaj, że wystarczy dopłacić złotówkę, by Twoje szczęśliwe liczby wzięły udział w dodatkowym losowaniu lottoPLUS o gwarantowany milion złotych.

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1