23 kwi. 2015

Wysokie kumulacje w Lottoland

Pobij rekord EuroJackpot i przejdź do historii!

Nadszedł czas na wielkie emocje. Pobij rekord i wygraj miliony, dzięki wyjątkowym SuperKUMULACJOM w Niemieckim LOTTO i EuroJackpot.

Pobij rekord EuroJackpot i przejdź do historii!

Wyjątkowy tydzień pełen kumulacji zaczął się tak naprawdę już wczoraj, gdyż to właśnie w środę odbyło się pierwsze rekordowe losowanie Niemieckiego LOTTO, w którym gracze zagrali o 25 milionów euro, czyli aż 100 000 000 złotych. Ostatnie losowanie nie wyłoniło jednak głównego zwycięzcy, dzięki czemu pula na wygrane pierwszego stopnia wzrosła już do 116 milionów złotych. Wyniki losowanie Niemieckiego LOTTO z 22 kwietnia to: 4, 11, 21, 22, 34, 35 oraz Superzahl – 7. Co więcej, żadnemu z graczy nie udało się także trafić głównej nagrody w dodatkowej loterii Spiel77, dzięki czemu doszło do podwójnej kumulacji.

Wykorzystaj szanse i zagraj w Niemieckie Lotto online. Najbliższe losowanie odbędzie się już za dwa dni, w sobotę 25 kwietnia. Aby wziąć udział w tej grze wystarczy wytypować 6 z 49 liczb oraz ostatnią cyfrę numeru Twojego kuponu, czyli tzw. Super Numer. Niemieckie LOTTO oferuje także graczom aż 3 dodatkowe gry w tym Super6, Spiel77 i GlucksSpirale, dzięki którym możesz wygrać znacznie więcej.

Wygraj swoje marzenia i pobij wszelkie rekordy!

Natomiast już jutro zainteresowanie graczy skieruje się w stronę największej międzynarodowej loterii, czyli EuroJackpot. Miliony fanów w zniecierpliwieniu oczekują na ogłoszenie wyników losowania, które tradycyjnie zostanie przeprowadzone w piątek w Helsinkach. Wszystko za sprawą rekordowej kumulacji, która wynosi już aż 62 mln euro, czyli aż 250 000 000 złotych! Tak wysokiej puli nagród w EuroJackpot jeszcze nie było, więc nie czekaj na ostatnią chwilę i zagraj online już teraz.

Dotychczasowy rekord tej loterii należy do mieszkańca miasta Espoo w Finlandii, któremu udało się wygrać aż 258 milionów złotych (61,2 mln €). To szczęśliwe losowanie odbyło się 12 września ubiegłego roku i mimo wielu chętnych na wygranie fortuny, tylko jednej osobie udało się trafić wszystkie wylosowane numery (5 liczb + 2 EuroNumery). Już wkrótce przekonamy się jak będzie tym razem, być może jutro poznamy nowego rekordzistę!

Zostań milionerem z Lottoland!

Zagraj w Niemieckie LOTTO i EuroJackpot przez internet i spróbuj swojego szczęścia w grze o wielką fortunę. Łączna pula nagród obydwu loterii wynosi już aż 366 000 000 złotych. Co więcej, wszystkich fanów Lottoland zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku i wzięcia udziału w dzisiejszym Konkursie Rekordów! Aby wziąć w nim udział wystarczy odpowiedzieć na nasze konkursowe pytanie, zaś autorzy 3 komentarzy, które zbiorą najwięcej polubień wygrają 100 zł, 200 zł, a nawet 400 zł doładowania na swoje konta gracza Lottoland! Zaangażuj przyjaciół, aby uzyskać więcej głosów! Konkurs trwa do godz.12:00 w piątek, 24.04.2015 r.

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1
live chat software