14 sie. 2015

Sprawdź stare kupony EuroMillions!

Poszukiwany zwycięzca EuroMillions UK!

Mieszkasz w Szkocji i zagrałeś w lipcu w EuroMillions? Sprawdź swoje kupony, gdyż być może to Ty jesteś poszukiwanym zwycięzcą! Organizatorzy EuroMillions w Wielkiej Brytanii rozpoczęli wielkie poszukiwania. Dowiedz się więcej tutaj!

Poszukiwany zwycięzca EuroMillions UK!

Miliony graczy na całym świecie próbują swojego szczęścia w grach liczbowych, mając nadzieję na wielkie wygrane. Niestety, coraz częściej zdarza się, że zaraz po dokonaniu zakupu w pośpiechu chowamy kupon do kieszeni lub portfela i zupełnie zapominamy o jego istnieniu. Statystyki wykazują, że jedynie w Stanach Zjednoczonych zwycięzcy nie odbierają wygranych o łącznej wartości około 2 miliardów dolarów rocznie!

Organizatorzy EuroMillions z Wielkiej Brytanii postanowili jednak temu zapobiec i rozpoczęli oficjalne poszukiwania zaginionego zwycięzcy, który ciągle nie zgłosił się po wygraną wartą 121 729,20 funtów, czyli około 630 746,63 zł.

Poszukiwany zwycięzca ze Szkocji

Już prawie miesiąc minął od szczęśliwej wygranej tajemniczego gracza, który zagrał w piątkowym losowaniu EuroMillions z dnia 17 lipca. Trafił on wówczas 5 z 7 wylosowanych numerów i jedynie dwóch gwiazdek zabrakło do głównej wygranej EuroMillions.

Wyniki lipcowego losowania to: 1 21224348 oraz gwiazdki 7 i 9.

Według organizatorów EuroMillions UK zaginiony zwycięzca kupił swój kupon w Aberdeenshire w Szkocji i po odbiór wygranej może się zgłosić najpóźniej 1 stycznia 2016 roku. Jeśli więc mieszkasz obecnie w tym regionie, sprawdź dokładnie czy w Twoim mieszkaniu nie zapodział się zwycięski kupon, gdyż możesz dosłownie siedzieć na wielkiej fortunie nic o tym nie wiedząc! Warto dokładnie przeszukać wszystkie zakamarki, kieszenie w spodniach, torebki, portfel, a nawet ostatnio przeczytane książki, ponieważ już nie raz zdarzyło się, że zaginiony kupon posłużył jako zakładka.

Grając online nie musisz się o nic martwić!

Historii zaginionych zwycięzców, którzy nigdy nie zgłosili się po swoje wygrane jest coraz więcej i jest to kolejny argument za tym, by grać w gry liczbowe przez internet. Grając w EuroMillions online taka sytuacja jest po prostu niemożliwa.

Przede wszystkim każdy kto zagra na stronie Lottoland.pl, niezwłocznie po losowaniu otrzyma powiadomienie o aktualnych wynikach i możliwych wygranych. Co więcej, w przypadku gdy uda Ci się trafić nagrodę, należne pieniądze zostaną automatycznie przelane na Twoje konto! W ten sposób nie musisz już martwić się, że zgubisz swój kupon lub zapomnisz zgłosić się po odbiór wygranej.

Zostań milionerem jeszcze dziś!

Najbliższe losowanie EuroMillions odbędzie się jeszcze dziś. Nie przegap okazji i spróbuj swojego szczęścia w grze już teraz. Loteria ta oferuje graczom aż 13 kategorii nagród, zaś główna wygrana wynosi obecnie aż 168 000 000 złotych! Nie czekaj aż będzie za późno, gdyż zakłady na dzisiejsze losowanie przyjmowane są tylko do godziny 20:30 (CEST).

Życzymy wysokich wygranych!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!