29 cze. 2016

Nie możesz wygrać w lotto? Ta metoda pomoże Ci trafić miliony!

Poznaj syndykaty lotto, czyli zakłady grupowe w Lottoland

Szukasz najlepszej strategii gry w lotto? Tutaj znajdziesz odpowiedź! W Lottoland postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych graczy i uruchomić syndykaty lotto! Skorzystaj z zakładów grupowych, zwiększ swoje szanse na zwycięstwo i wygraj miliony! Sprawdź, co warto wiedzieć i dołącz do jednego z syndykatów lotto i lottoPLUS już dziś! 

Poznaj syndykaty lotto, czyli zakłady grupowe w Lottoland

Co to są syndykaty lotto online?

Syndykat to grupa graczy, którzy składają się na wspólne zakłady lotto. W ten sposób, możesz za niewielką kwotę dołączyć do gry zakładem systemowym, co odpowiada zawarciu kilkuset zakładów zwykłych. Grając w syndykacie zdecydowanie zwiększysz więc swoje szanse na zwycięstwo i wysokie wygrane! Zakłady grupowe lotto to nic innego jak strategia gry, która jeszcze bardziej przybliży Cię do zwycięstwa!

Podział kosztów

Podczas gdy w Polsce syndykaty lotto są ciągle bardzo mało znane, w wielu krajach cieszą się one ogromną popularnością. I nic w tym dziwnego, gdyż jest to jedna z najlepszych strategii gry w lotto online, która pozwoli Ci zdecydowanie zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej jednocześnie nie wydając zbyt wiele na zakłady. W ten sposób oprócz wyższych szans na zwycięstwo zyskasz także możliwość gry za mniejsze pieniądze.

Aby zagrać w syndykacie lotto wystarczy określić ile udziałów chcesz kupić, a w przypadku trafienia wygranej, pieniądze zostaną rozdzielone pośród wszystkich którzy dołączyli do grupy. To jaka część wygranej trafi na Twoje konto zależy od liczby wykupionych udziałów w danym zakładzie. Pamiętaj więc, że im więcej udziałów kupisz, tym więcej wygrasz!

Jak dołączyć do syndykatu w Lottoland?

Poznaj syndykaty lotto, czyli zakłady grupowe w Lottoland

Już teraz możesz spróbować swoich sił w grupowej grze w lotto i lottoPLUS online. Aby dołączyć do syndykatu lotto wystarczy kliknąć na zakładkę „Syndykaty lotto” i wybrać, który zakład systemowy najbardziej Ci odpowiada. Obecnie w naszej ofercie dostępne są zakłady na 10 liczb (210 kombinacji), 11 liczb (462 kombinacje) oraz 12 liczb czyli aż 924 kombinacje. W następnym kroku należy określić ile zakładów chcesz kupić, zatwierdzić zakłady i gotowe!

  1. Wybierz zakład systemowy.
  2. Określ liczbę udziałów.
  3. Przejdź do kasy i sfinalizuj transakcję.

Aby sprawdzić numery zakładu systemowego wystarczy zalogować się do swojego konta gracza, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Przekonaj się jakie to proste i zagraj w syndykacie jeszcze dziś!

Jak wygrać w lotto dzięki syndykatom?

Statystyki udostępnione przez organizatora loterii w Wielkiej Brytanii wykazują, że 1 na 6 głównych wygranych trafia właśnie do syndykatów. Gdy przeliczy się to na kwoty jakie trafiają do graczy, którzy zdecydowali się na zakłady grupowe, okazuje się że co roku syndykaty lotto wygrywają w tym kraju około 440 milionów funtów (ok. 2,3 mld zł)! Jak więc wygrać w lotto w syndykacie? Odpowiedź jest bardzo prosta. Kluczem do sukcesu jest konsekwencja. Większość historii o zwycięzcach zakładów grupowych ma jedną wspólną cechę. Przed trafieniem nagrody syndykaty te przez dłuższy czas grały bardzo regularnie i nie omijały żadnego losowania. W ten sposób możesz mieć pewność, że nie przegapiłeś żadnej okazji na zwycięstwo.

Wypróbuj grę w syndykacie lotto już dziś!

Losowania lotto i lottoPLUS odbywają się trzy razy w tygodniu, w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godz. 21:40. Nie przegap okazji na trafienie milionów i dołącz do jednego z syndykatów na stronie Lottoland. Już wkrótce to Ty możesz dołączyć do grona zwycięzców. Przekonaj się sam!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!