10 maj. 2016

Znamy już szczęśliwe liczby lotto

Rekordowa kumulacja lotto! Sprawdź, czy wygrałeś!

Ostatnie losowanie lotto przyniosło nam dosłownie rekordowe emocje. Dzięki jedenastokrotnej kumulacji, w minioną sobotę fani lotto zagrali o 60 000 000 złotych! Czegoś takiego jeszcze nie było! Nic dziwnego, że Polaków ogarnęła istna loteryjna gorączka. Sprawdź, czy wygrałeś!

Rekordowa kumulacja lotto! Sprawdź, czy wygrałeś!

Sobotnie losowanie lotto przyciągnęło do gry miliony fanów loterii z całej Polski. Każdy chciał spróbować swojego szczęścia w grze o 60 milionów złotych. Przed kolekturami ustawiały się więc długie kolejki, zaś gracze wydawali na swoje kupony znacznie więcej pieniędzy niż zwykle. Mnóstwo ludzi zdecydowało się na grę systemem, a niektórzy po prostu skreślali zdecydowanie więcej zakładów. W kolekturach można też było spotkać znanych aktorów, sportowców czy celebrytów. Jak widać dosłownie wszystkich ogarnęła loteryjna gorączka i każdy starał się zrobić wszystko, by miliony lotto trafiły właśnie do niego.

Wyniki lotto z 07.05.2016 r.

Przejdźmy jednak do szczegółów. Kumulacja lotto rosła już od 10 kwietnia i mimo starań wielu graczy, aż 11 razy z rzędu nikomu nie udało się trafić wszystkich wylosowanych liczb. W efekcie, główna pula nagród urosła do monstrualnych rozmiarów i osiągnęła wartość 60 000 000 złotych. Tak ogromnej kumulacji w polskim lotto jeszcze nie było. Nic więc dziwnego, że każdy chciał spróbować swojego szczęścia w grze.

W sobotni wieczór emocje sięgnęły zenitu. Wszyscy w napięciu oczekiwali na losowanie i ogłoszenie wyników, które wyjątkowo było można oglądać nie tylko w TVP Info, ale także na kanale TVP2. W końcu z maszyny losującej wypadło numery: 11 – 14 – 20 – 27 – 30 – 35, które tym razem okazały się zwycięskie. Szóstkę trafiło 3 graczy. Sprawdź, czy wygrałeś!

Rekordowa kumulacja lotto! Sprawdź, czy wygrałeś!

Poznaj 3 nowych milionerów

Gdzie padły wysokie wygrane? Tym razem szczęście zawitało do graczy z Krakowa, Sosnowca i Zamościa, którym udało się poprawnie wytypować wszystkie wylosowane liczby. Będą więc musieli podzielić się wygraną, zaś każdy z nich otrzyma dokładnie 19 268 238,40 zł. Sprawdź, co wiemy już o nowych multimilionerach lotto!

Według danych udostępnionych przez organizatorów lotto okazuje się, że szczęśliwą kolekturą w Krakowie okazała się ta znajdująca się przy ulicy Skotnickiej 78. Co ciekawe, krakowianin jako jedyny skreślił swoje własne numery podczas gdy dwaj pozostali zwycięzcy skorzystali z opcji chybił-trafił. Zwycięzca z Sosnowca wybrał punkt lotto przy ulicy Zuzanny 20, zaś szczęściarz z Zamościa zagrał w kolekturze przy ul. Bazyliańskiej 2. Wszyscy nowi lottomilionerzy pozostają anonimowi.

Rekordowa kumulacja lotto! Sprawdź, czy wygrałeś!

To jednak nie koniec dobrych wiadomości, gdyż sobotnie losowanie lotto PLUS także wyłoniło nowych lottomilionerów. Tym razem zwycięską szóstkę: 11 – 12 – 15 – 28 – 37 – 49  w tym dodatkowym losowaniu trafili gracze z Paczkowa i Wrocławia. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Polskie lotto bije rekordy!

Sobotnia kumulacja lotto była najwyższa w historii tej popularnej gry liczbowej. Poprzedni rekord należał do losowania, które odbyło się 27 września 2011 roku. Wtedy to główna pula nagród wyniosła 56,1 miliona złotych, zaś zwycięską szóstkę trafiło dwoje szczęśliwych graczy z Warszawy i Redy. Polskie lotto wyłoniło już łącznie 1116 milionerów, jednak ostatni zwycięzcy wcale nie trafili na podium. Ze względu na to, że gracze ci musieli podzielić się wygraną, zajęli oni kolejno 20, 21 i 22 miejsce na liście najwyższych wygranych lotto. Sprawdź, gdzie padły najwyższe wygrane!

Rekordowa kumulacja lotto! Sprawdź, czy wygrałeś!

Dołącz do zwycięzców lotto!

Losowania lotto odbywają się 3 razy w tygodniu w każdy wtorek, czwartek i sobotę  o godzinie 21:40. Nie przegap okazji i zagraj online jeszcze dziś. Kto wie być może to Ty będziesz następnym wielkim zwycięzcą! Pamiętaj, że wystarczy dopłacić 1 zł do pojedynczego zakładu, aby Twój kupon wziął udział w dodatkowym losowaniu lottoPLUS o gwarantowany milion złotych. Skorzystaj z okazji i wygraj z Lottoland!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!