12 cze. 2015

Historyczna wygrana dla Czechów!

Rekordowy zwycięzca EuroJackpot w końcu zgłosił się po wygraną!

Już prawie miesiąc minął od rekordowego losowania EuroJackpot, które odbyło się w piątek, 15 maja. Wydarzenie to wzbudziło ogromne emocje wśród fanów tej loterii, którzy w napięciu oczekiwali na ogłoszenie wyników. W wyniku 12-krotnej kumulacji pula na wygrane pierwszego stopnia po raz pierwszy w historii osiągnęła wówczas swoją maksymalną możliwą wartość, czyli aż 90 000 000 euro (ok. 365 mln zł). Takiej kumulacji w EuroJackpot jeszcze nie było!

Rekordowy zwycięzca EuroJackpot w końcu zgłosił się po wygraną!

Historyczne losowanie EuroJackpot z 12 maja wyłoniło następujące liczby: 12, 14, 18, 38, 46 oraz Euronumery 9 i 10. Wkrótce po ogłoszeniu wyników organizatorzy loterii potwierdzili, że w końcu wielka kumulacja została rozbita i tylko jednej osobie udało się trafić wszystkie zwycięskie numery, zaś zwycięski kupon sprzedano w Czechach. Wiadomość ta wzbudziła euforię wśród naszych południowych sąsiadów, a w szczególności w zwycięskim mieście Pardubice.

Co ciekawe, mimo upływających dni, przez długi czas nikt nie zgłaszał się po wygraną. Wreszcie po 26 dniach od rekordowego losowania szczęśliwy zwycięzca zgłosił się po odbiór wygranej. Nowy multimilioner, zdecydował się pozostać anonimowym, dlatego zanim odwiedził siedzibę loterii w Pradze zadzwonił do organizatorów EuroJackpot w Czechach, by mieć pewność, że jego tożsamość nie zostanie ujawniona w żadnych okolicznościach.

Pociągiem po wygraną EuroJackpot!

W efekcie, organizatorzy EuroJackpot w Czechach udostępnili tylko szczątkowe informacje na temat nowego zwycięzcy. Wiadomo jednak, że nowy multimilioner jest w średnim wieku i przyjechał do Pragi pociągiem. Podczas spotkania był on bardzo nerwowy i bał się, że spóźni się na pociąg powrotny. Na pytanie dlaczego tak długo zwlekał ze zgłoszeniem się po odbiór pieniędzy, rekordowy zwycięzca EuroJackpot przyznał, że bał się ujawnienia jego tożsamości.

Vítěz rekordního EuroJackpotu se přihlásil o svých 2,466 miliardy!

Na szczęście ogromna kampania medialna, którą zorganizowano w poszukiwaniu zwycięzcy przyniosła sutek i przekonała zwycięzcę, by zgłosić się po wygraną fortunę. Szczęśliwiec z Pardubic przyznał, że nie zamierza rzucać pracy i postara się aby wygrana nie „uderzyła mu do głowy”.

Na razie mężczyzna ten odebrał 270 000 koron w gotówce (około 40,8 tysięcy zł), zaś pozostała kwota zostanie przelana na jego konta bankowe w ciągu 60 dni. Ponadto, zamierza on także skorzystać z pomocy specjalistów, aby mieć pewność, że pieniądze te posłużą mu i jego rodzinie przez na długie lata.

A Ty jakbyś zareagował na tak wielką wygraną?

Najbliższe losowanie EuroJackpot odbędzie się jeszcze dziś. Tym razem do wygrania czeka 41 000 000 złotych. Aby zagrać wystarczy wytypować 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 Euronumerów. Kto wie, być może już za kilka godzin to Ty zostaniesz milionerem!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!