04 cze. 2015

Zagraj w lotto i zostań milionerem

Rozbij rekordową kumulację lotto!

Już dziś kolejna szansa na miliony w lotto. W wyniku kumulacji w sobotnim losowaniu, dziś do wygrania 23 000 000 złotych. Na co można wydać taka sumę, pozostawiamy już do przemyślenia każdemu z osobna. Dlaczego warto grać podczas kumulacji? Przekonaj się!

Rozbij rekordową kumulację lotto!

Każda kumulacja w lotto to szansa na zostanie milionerem z dnia na dzień, bez dużego nakładu finansowego, bez niesamowitych zdolności i ciężkiej pracy. Zazwyczaj rzeczy w życiu nie przychodzą nam aż tak łatwo, gry liczbowe jednak rządzą się innymi prawami. Niemożliwe? A jednak się zdarza. Wystarczy zapytać chociażby 18 zwycięzców, którym udało się zdobyć nagrodę główną w tym roku! Cały czas odkładasz grę na później? Wytypuj już dziś 6 z 49 liczb a być może szczęście uśmiechnie się właśnie do Ciebie.

Dlaczego warto brać udział w grze podczas kumulacji?

Przypomnijmy tylko, że maj był miesiącem ogromnych kumulacji i wielkich wygranych. Łącznie w maju nagrody pierwszego stopnia wyniosły 21 433 266,70 złotych! Już 5 maja padła główna nagroda w wysokości 14 750 740,00 złotych, była to jednocześnie najwyższa wygrana w zeszłym miesiącu. 12 maja kolejny gracz wzbogacił się o 4 682 526,70 zł, a dwa dni później, w czwartek 14 maja następna osoba trafiła główną nagrodę w wysokości 2 000 000,00 zł. Podczas następnych losowań nie padła jednak główna wygrana, dlatego też w wyniku kumulacji tym razem do wygrania są aż 23 000 000 złotych! Kwota ta jest wyższa niż główne wygrane z całego maja, dlatego tym bardziej warto grać właśnie teraz. Spróbować swojego szczęścia podczas kumulacji i na początku czerwca pobić wygrane majowe. To najłatwiejszy sposób, żeby zostać multimilionerem, grając tak jak dotychczas, tylko o większe stawki!

Jak wygrywać więcej?

Tym razem do wygrania aż 23 000 000 złotych. Kwota ta sama w sobie zapiera dech w piersiach, a można ją jeszcze podwoić wybierając opcję Podwójna Główna Wygrana. Wystarczy aktywować ją na swoim kuponie, a jeśli trafi się „szóstkę”, podwoimy kwotę wygranej. Jest to niesamowita możliwość na podwójną wygraną i podwójną radość!

Typując wyniki Lotto, masz do wyboru zawarcie zakładów pojedynczych lub systemowych. Grając systemem, możesz wybrać do 12 liczb w jednym kuponie, a system automatycznie wygeneruje wszystkie możliwe kombinacje. Im więcej liczb wytypujesz, tym większa szansa na wygraną. Pamiętaj także o opcji lottoPLUS, dostępnej tylko w tej grze. Dzięki niej za jedyne 1 zł Twoje numery mają możliwość wzięcia udziału w dodatkowym losowaniu o gwarantowany milion złotych. Możliwości zatem bardzo wiele, a każdy moment jest dobry, żeby zacząć grać o ogromne pieniądze, które odmienią Twoje życie!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!