24 wrz. 2014

Zostań mistrzem lotto w Lottoland

Siatkarskie liczby, które przyniosą Ci szczęście!

Niedziela 21 września 2014 roku na długo zapadnie nam w pamięci. Nic w tym dziwnego, gdyż zdobycie złotego medalu na Mistrzostwach Świata w Siatkówce Mężczyzn zbyt często się nie zdarza. Ostatnie i zarazem pierwsze takie wydarzenie miało miejsce dokładnie 40 lat temu. Jeśli jednak ktokolwiek przegapił ostatni mecz lub ciągle nie może uwierzyć w fantastyczny wynik naszej reprezentacji, przypominamy, iż finał Mistrzostw Świata 2014 Polska – Brazylia zakończył się wynikiem 3:1, dzięki czemu polscy siatkarze zostali mistrzami świata!

Siatkarskie liczby, które przyniosą Ci szczęście!

Wspaniały sukces naszych graczy na pewno przejdzie do historii i jeszcze bardzo długo będzie wywoływać dumę i uśmiech na twarzach wszystkich Polaków. Oprócz ogromnego wyróżnienia jakim jest tytuł mistrza świata, złotych medali oaz upragnionego przez wszystkich pucharu, polscy siatkarze dostaną także spore nagrody pieniężne.

10 milionów zł dla mistrzów świata

W mediach pojawiły się już pogłoski, iż za wspaniałe zwycięstwo nasi siatkarze otrzymają łącznie od około 7 do 10 milionów złotych. Do tego dojdzie także 150 tysięcy dolarów, czyli około 486 tysięcy złotych nagrody od Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB), a także dodatkowe nagrody pieniężne dla najlepszych graczy turnieju. Na tegorocznych mistrzostwach wyróżniono Mariusza Wlazłego, który został najlepszym siatkarzem turnieju oraz najlepszym atakującym, za co otrzymał łącznie 40 tysięcy dolarów, a także Karola Kłosa jako jednego spośród dwóch najlepszych środkowych z nagrodą w wysokości 10 tysięcy dolarów.

Warto widzieć, iż jeszcze przed rozpoczęciem mistrzostw nasi reprezentanci umówili się, iż jeśli ktokolwiek z nich otrzyma nagrodę indywidualną, zostanie ona równomiernie rozdzielona pomiędzy wszystkich graczy. W efekcie, mistrzowie mogą spodziewać się, iż za swoje zwycięstwo każdy z nich otrzyma łącznie około 629 tysięcy złotych.

Jak widać wygranie Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014 niesie za sobą wspaniałe nagrody. Z okazji wielkiego sukcesu naszej reprezentacji postanowiliśmy przygotować dla wszystkich graczy Lottoland listę numerów, które przyniosły szczęście naszym zawodnikom. Kto wie, być może liczby te także Tobie przyniosą szczęście w grze o miliony!

Szczęśliwe liczby i daty naszych siatkarzy

3 – Reprezentanci Polski wygrywali średnio po 3 sety w każdym z rozegranych meczy. Nie może to dziwić, zważywszy na to iż wygraliśmy wszystkie mecze oprócz tego z reprezentacją USA, z którą przegraliśmy 1:3.

4 – Średnio każdy mecz rozegrany przez naszych siatkarzy składał się z 4 setów.

7 – Mistrzostwa Świata 2014 odbyły się w 7 polskich miastach-gospodarzach. Do grupy tej zaliczyły się: Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Katowice, Gdańsk oraz Bydgoszcz.

9 – Numer koszulki, który przyniósł szczęście największej liczbie zawodników to cyfra „9”. Co ciekawe, numer ten aż 9 razy pojawił się w czołowej dziesiątce zawodników wyróżnionych w 7 różnych kategoriach takich jak – najlepsi punktujący, najlepsi atakujący, najlepsi blokujący, najlepsi zagrywający, najlepsi rozgrywający, najlepsi broniący oraz najlepsi przyjmujący.

10 – Z numerem dziesiątym startował nasz atakujący Mariusz Wlazły, który został nagrodzony wyróżnieniem dla najlepszego zawodnika oraz atakującego całego turnieju.

12 – Reprezentacja Polski wygrała aż 12 z 13 meczy rozegranych podczas tegorocznych Mistrzostw Świata.

23 – 23 lata to wiek Mateusza Miki, najmłodszego zawodnika polskiej reprezentacji i zarazem największego odkrycia mistrzostw.

36 – Paweł Zagumny (36 lat) był najstarszym zawodnikiem naszej reprezentacji.

37 – Łącznie nasza drużyna wygrała aż 37 setów podczas całego turnieju.

28.10.2014 – Zwycięstwo w finale Mistrzostw Świata w Siatkówce rozegranych w 1974 roku w Meksyku.

21.09.2014 – Zwycięstwo w finale Mistrzostw Świata 2014 zorganizowanych w Polsce.

Co ciekawe, liczby te zaczęły przynosić szczęście graczom polskiego Lotto jeszcze przed zakończeniem turnieju. Dla przykładu, podczas losowań Lotto i Lotto Plus przeprowadzonych w sobotę 20 września padły aż 3 „szóstki”, spośród których dwie trafili gracze, którzy skorzystali z dodatkowej opcji gry z plusem. Taka kumulacja zwycięzców nie zdarzyła się już od dawna. Skorzystaj więc ze szczęśliwych numerów naszej reprezentacji, a być może także Ty zostaniesz mistrzem lotto. Nie czekaj na ostatni moment i zagraj w lotto i lotto PLUS online na Lottoland.pl. Już jutro do wygrania nawet 3 miliony złotych!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!