29 kwi. 2016

Wygrana lotto prosto na Twoje konto

Skąd pochodzą środki na wypłaty potencjalnych nagród?

6 lutego 2016 roku jeden z graczy Lottoland trafił nagrodę główną Niemieckiego LOTTO wartą ponad 14 milionów euro. Organizatorzy loterii w Niemczech natychmiast wyrazili opinie, że zwycięzca, który pochodzi z oklic Chemnitz prawdopodobnie nigdy nie ujrzy pieniędzy. Oczywiście stało się inaczej, natomiast my w Lottoland postanowiliśmy wyjaśnić dlaczego bez problemu możemy dokonać natychmiastowej wypłaty bezpośrednio na konto zwycięskiego gracza oraz w jaki sposób jesteśmy w stanie zagwarantować wypłatę nawet największych wygranych. Dowiedz się więcej już teraz!

Skąd pochodzą środki na wypłaty potencjalnych nagród?

Odpowiedź na te pytania można by zawrzeć w trzech punktach: własny kapitał, ubezpieczenia oraz reasekuracja. W ostatnim czasie w Lottoland padło kilka wysokich wygranych, zaczynając od zwycięzcy Hiszpańskiej Loterii Bożonarodzeniowej El Gordo 2015, poprzez zwycięzcę 2 mln dolarów w PowerBall, kończąc zaś na zwycięzcach Niemieckiego LOTTO, którzy wygrali kolejno 14 i 3 miliony euro. Każdą z nich wypłaciliśmy przestrzegając odpowiednich procedur. Poniżej pokażemy jak to działa w oparciu o przykłady.

Mniejsze kwoty wypłacamy prosto z naszej kieszeni

22 grudnia 2015 roku odbyło się kolejne losowanie słynnej Hiszpańskiej Loterii Bożonarodzeniowej El Gordo, które jak zawsze przyciągnęło ogromną liczbę graczy. Tym razem szczęście zawitało do gracza Lottoland z Wolfsburga, który wraz z grupą przyjaciół utworzył syndykat i kupił los, który jak się później okazało przyniósł mu wygraną wartą 4 000 000 euro (około 17,5 mln złotych). Kolejnym graczem, który trafił 7 cyfrową kwotę w Lottoland był mieszkaniec okolic Hanoweru. Szczęściarz ten w styczniu 2016 r. trafił wygraną drugiego stopnia w rekordowym losowaniu amerykańskiej loterii PowerBall. Dzięki zaznaczeniu dodatkowej opcji gry jaką jest PowerPlay, wzbogacił się on o 2 000 000 US$ (około 7,8 mln złotych).

Wygrane osiągające takie wartości są wypłacane bezpośrednio ze środków własnych Lottoland. Dzięki temu wszystkie procedury wykonywane są natychmiastowo, zaś zwycięscy mogą od razu rozpocząć świętowanie i otworzyć butelkę szampana.

A jak to wyglądało w przypadku wielkiego zwycięzcy Niemieckiego LOTTO, który trafił kilkanaście milionów euro? To pierwsza tak wysoka wygrana, która padła online w Lottoland, nic więc dziwnego, że odzew ze strony mediów był ogromny. Ciekawi Cię w jaki sposób szczęśliwy gracz z okolic Chemnitz otrzymał swoją wygraną? Sprawdźmy!

Lottoland jest ubezpieczony na wypłaty wielomilionowych wygranych

Model biznesowy Lottoland opiera się na specjalnych ubezpieczeniach (Insurance Linked Securities w skrócie ILS). Początkowo powstały one w celu zabezpieczenia się przed skutkami katastrof naturalnych takich jak poważne sztormy czy trzęsienia ziemi. Jak pewnie każdy przyzna wygrana na loterii jest daleka od katastrofy, jednak jeśli w rachubę wchodzą wielomilionowe kwoty także i my musimy się zabezpieczyć.

Aby utrzymać nasze licencje wydane nam przez rządy Anglii, Australii i Gibraltaru (Unię Europejską), musimy być w stanie zagwarantować wypłatę nawet tych największych wygranych. Jednak przede wszystkim zależy nam na satysfakcji naszych graczy. Już wielokrotnie potwierdziliśmy, że nasi zwycięzcy zawsze otrzymują swoje wygrane, ale musimy być pewni, że będzie to możliwe także w przyszłości.

W przypadku zwycięzców takich jak gracz, który wygrał 14 mln euro procedura wygląda następująco. Lottoland opłaca składkę w firmie ubezpieczeniowej, która także dodatkowo ubezpiecza się od wygranej. Dzięki tym podwójnym zabezpieczeniom wszystkie wygrane mogą być gwarantowane i wypłacone w gotówce lub w bezpiecznych obligacjach rządowych. W przypadku gdy jakiś gracz trafi wielomilionową wygraną, korzystamy ze środków z ubezpieczenia, które są dostępne natychmiast. W tym przypadku zostały one wypłacone bezpośrednio na konto zwycięzcy z okolic Chemnitz.

Proces finansowania wygranych oraz możliwość zapewnienia regularnych wypłat są dla nas szczególnie ważne, dlatego w Lottoland funkcjonuje specjalny dział analizy ryzyka i przeciwdziałania oszustwom. Jego głównym zadaniem jest analiza wygranych, zaczynając od najdrobniejszych kwot na wielomilionowych sumach kończąc. Nasi specjaliści dbają również o to, żeby wszyscy zwycięzcy otrzymali należne nagrody.

Dołącz do grona zwycięzców Lottoland!

W Lottoland oferujemy szeroki wachlarz loterii i zdrapek dostępnych online. Teraz możesz spróbować swojego szczęścia w grze nawet bez wychodzenia z domu. Zagraj o najwyższe stawki i ciesz się z wygranej przez długie lata. W Lottoland masz także pewność, że pieniądze trafią na Twoje konto bez żadnych problemów. Przekonaj się sam i zagraj w lotto online. Być może to właśnie Ty zostaniesz pierwszym 3-cyfrowym milionerem.

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1
live chat software