15 paź. 2015

Co nowego w EuroJackpot?

Słowacja dołączyła do EuroJackpot!

Październik to szczęśliwy miesiąc dla Słowaków. Nasi południowi sąsiedzi dołączyli do grupy 16 państw należących do EuroJackpot. Czy szczęście będzie sprzyjać fanom loterii z tego kraju?

Słowacja dołączyła do EuroJackpot!

W miniony piątek, 9 października odbyło się pierwsze losowanie EuroJackpot, w którym uczestniczyli gracze ze Słowacji. Tym razem jednak szczęście sprzyjało komuś kto zagrał w Hiszpanii. Szczęśliwy gracz jako jedyny trafił wszystkie zwycięskie numery, dzięki czemu wygrał on aż 133 315 995 złotych. Jest to najwyższa wygrana EuroJackpot jaka padła w tym kraju.

Wyniki EuroJackpot z 9.10.2015 r. to: 13 – 14 – 23 – 26 – 31 oraz Euronumery 3 – 9.

Dotychczasowy rekord największej międzynarodowej loterii w Europie należy do mieszkańca Pardubic w Czechach, który 15 maja rozbił kumulację wartą 90 000 000 euro, czyli ponad 381 milionów złotych. Co ciekawe, to historyczne zwycięstwo odnotowano jedynie 7 miesięcy po tym jak Czechy dołączyły do grupy EuroJackpot. Czy Słowacy  dołączą też to grona rekordzistów?

Dotychczas najwięcej szczęścia w grze mieli gracze z Finlandii i Niemiec. W obydwu krajach odnotowano już po 8 zwycięzców, którym udało się trafić główną wygraną EuroJackpot. Sprawdź, które państwa mają najwięcej szczęścia w tej loterii!

Słowacja dołączyła do EuroJackpot!

Które kraje należą do EuroJackpot?

Słowacja jest siedemnastym państwem, które oficjalnie dołączyło do grupy EuroJackpot, dzięki czemu w tym kraju można wypełnić swoje zakłady zarówno w kolekturze jak i przez internet. Obecnie w loterii tej uczestniczą też takie kraje jak: Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Słowenia, Szwecja, Węgry oraz Włochy.

Kiedy Słowacja zyska nowego multimilionera EuroJackpot pokaże czas. Kto wie, być może nasi sąsiedzi będą mieli wystarczająco dużo szczęścia już w najbliższym losowaniu tej gry, które odbędzie się w piątek, 14 października w Helsinkach. Fani EuroJackpot z Polski mogą typować swoje szczęśliwe numery przez internet. Wystarczy wypełnić swój kupon na stronie Lottoland, a już w krótce także Ty możesz zostać wielkim zwycięzcą!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!