06 lis. 2014

Rekordowy zwycięzca z Finlandii zdradza swój sekret!

Sposób na wygraną w EuroJackpot!

Niecałe dwa miesiące temu, w piątek 12 września padła rekordowa wygrana EuroJackpot, która wyłoniła pojedynczego zwycięzcę nagrody głównej. Po raz kolejny potężna suma wygrana w tej największej europejskiej loterii została rozbita w Finlandii. Tym razem jednak szczęśliwy zwycięzca postanowił zdradzić swój sposób na trafienie wszystkich zwycięskich numerów. Poznaj sekret rekordowego zwycięzcy z Finlandii.

Sposób na wygraną w EuroJackpot!

Losowanie EuroJackpot z 12 września przeszło już do historii. Nie często zdarza się by w loterii padła wygrana w wysokości 61,2 mln €, czyli około 258 milionów złotych. Liczby, które przyniosły szczęście zwycięzcy to 2, 9, 17, 25, 29 oraz Euronumery – 3 i 5. Tym razem wygrana powędrowała do pojedynczego zwycięzcy z miasta Espoo w południowej Finlandii, który wypełnił swoje kupony online.

Wywiad ze zwycięzcą EuroJackpot

Rekordowy zwycięzca EuroJackpot postanowił pozostać anonimowy, jednak zgodził się na wywiad z przedstawicielami loterii. Przyznał, że gdy sprawdzał wyniki początkowo zauważył, że trafił jedynie jedną z niższych nagród. Zwycięzca poczuł więc rozczarowanie, jednak gdy tylko zaczął sprawdzać swoje numery na drugim kuponie zorientował się, iż trafił wszystkie wylosowane liczby. Szczęśliwy gracz przyznał, iż z radości prawie zaczął skakać. Co więcej, myśląc o ogromnej wygranej, z wrażenia nie zmrużył oka przez całą noc. Rekordzista postanowił, że da sobie parę dni na zebranie myśli i dopiero po kilku dniach skontaktował się z przedstawicielami EuroJackpot.

Jak wyjawił w wywiadzie – „Po odebraniu wygranej należy ostrożnie inwestować i słuchać się ekspertów oraz doradców finansowych. W końcu tak potężna suma nie powinna po prostu leżeć na zwykłym koncie bankowym. (…) Gdybym wygrał takie pieniądze jak byłem młody, to na pewno kupiłbym sobie samochód, który w tamtych czasach słynął ze świetnej renomy, czyli niemiecki DKW.” Samochody tej marki były produkowane do połowy lat 60 tych, by następnie przekształcić się w Audi. Zwycięzca powiedział także, że całe życie marzył o wielkiej wygranej na loterii. Teraz cała jego rodzina jest szczęśliwa. Mimo wygranej zwycięzca zadeklarował, iż nie przestanie grać w EuroJackpot, gdyż pragnie w ten sposób wesprzeć nowych zwycięzców, a także sport i kulturę w Finlandii.

Sposób na EuroJackpot, czyli sekret największego zwycięzcy!

W swoim wywiadzie zwycięzca zdradził także swój sposób na typowanie numerów EuroJackpot, który przyniósł mu wielomilionową wygraną. Szczęśliwy Fin od kilku lat regularnie kupował dwa kupony na losowanie. Na każdym z nich skreślał po 6 zakładów. „Jeden kupon zawiera numery, które wypadły w ostatnich losowaniach, zaś na drugim typuję nowe kombinacje numerów metodą na chybił-trafił, a następnie zmieniam niektóre liczby oraz dodatkowe Euronumery”

Anonimowy zwycięzca wyznał także – „Myślę, że większość graczy typuje swoje numery tak, aby tworzyły na kuponie jakiś wzór. Ja wolę wybierać numery, które po skreśleniu nie tworzą żadnego wzoru lub grupy. Jeśli jednak zobaczę, że „fragment” kuponu wydaje się pusty, bo nie ma żadnych skreśleń np. w zakresie liczb od 20 do 40, to często staram się wypełnić taką lukę. Wydaje mi się, iż jestem trochę przesądny, bo często korzystam z metody na chybił-trafił, aby następnie zmienić kilka numerów na własne, które bardziej mi pasują.

A jaki jest Twój sposób na EuroJackpot. Przekonaj się już w piątek, czy Twoja metoda przyniesie Ci szczęście. W najbliższym losowaniu możesz wygrać nawet 113 milionów złotych. Zagraj już teraz w EuroJackpot online, a pomożemy Ci spełnić Twoje marzenia!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!