07 paź. 2015

Jak grać i wygrać w lotto w środę?

Środa: dzień europejskich gier w Lottoland

Fani gier liczbowych często poszukują odpowiedzi na pytanie „Którą z gier wybrać, żeby zwiększyć swoje szanse na milionowe wygrane?”. Decydować się na losowanie, które daje większe prawdopodobieństwo wygranej, czy może typować numery wtedy, kiedy kumulacje są naprawdę wysokie? Niestety nie istnieje coś takiego jak uniwersalny „przepis na sukces”. Można jednak wybrać grę, która spełnia nasze oczekiwania i jest nam bliższa niż inne. 

Środa: dzień europejskich gier w Lottoland

 

Czasem już samo pozytywne nastawienie i zmiana przyzwyczajeń mogą nam przynieść szczęście. Nie ulega wątpliwości, że im częściej gramy, tym bardziej zwiększamy swoje szanse na sukces. Warto więc grać z dużą częstotliwością. W środę jest to niezwykle łatwe, ponieważ Lottoland tego dnia daje aż kilka możliwości swoim graczom. Właśnie wtedy odbywają się losowania aż czterech europejskich gier – zatem warto zastanowić się, którą w nich wybrać w tym tygodniu.

Poznaj nasze cztery środowe gry europejskie i wybierz jedną z nich dla siebie!

 

1. Austriackie Lotto

 

Austriackie Lotto to gra, która daje najwyższe szanse na wygraną w całej Europie. Prawdopodobieństwo trafienia nagrody głównej wynosi 1 do 8 145 060, a jeden zakład kosztuje zaledwie 5 złotych! Żeby grać wystarczy wytypować 6 liczb z puli 45. Austriackie Lotto daje także możliwość skorzystania z dodatkowej gry tej loterii, czyli tzw. „Jokera”, dzięki któremu gramy o jeszcze wyższe kwoty.

Największe plusy: wysokie prawdopodobieństwo nagrody głównej

Dni losowań: środa, godz. 18:48; niedziela, godz. 19:15

Cena za jeden zakład: 5,00 zł

Ilość zakładów na jednym kuponie: 12

Prawdopodobieństwo wygranej: 1 do 8 145 060

 

2. Niemieckie LOTTO

 

Niemieckie LOTTO jest jedną z najpopularniejszych gier liczbowych z długoletnią tradycją na rynku, gdyż istnieje od 1955 roku. Dotychczas największa wygrana w historii tej loterii padła 5 grudnia 2007 roku i wyniosła 192 000 000 złotych. Aby grać należy wytypować 6 z 49 numerów oraz tzw. „Super Numer”. Niemieckie LOTTO jest uwielbiane przez graczy na całym świecie, a to głównie za sprawą trzech gier dodatkowych, jakimi są: „Spiel77”, „Super6” oraz „GlücksSpirale”. 

Największe plusy: długoletnia tradycja, trzy dodatkowe gry, niska cena

Dni losowań: środa, godz. 18:25; sobota godz. 19:25

Cena za jeden zakład: 4,00 zł

Ilość zakładów na jednym kuponie: 12

Prawdopodobieństwo wygranej: 1 do 139 838 160

Jak grać w Niemieckie LOTTO?- Poznaj nasz przewodnik

 

3. Irlandzkie Lotto

 

Irlandzkie Lotto to gra sprawdzona i lubiana na całym świecie, która zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością także w Polsce. Żeby grać należy wytypować 6 z 47 numerów. Minimalna gwarantowana pula na wygrane pierwszego stopnia wynosi 2 miliony euro. Jeśli natomiast żadnemu z graczy nie uda się trafić nagrody głównej dochodzi do tzw. kumulacji, która rośnie aż do momentu, w którym ktoś trafi wszystkie zwycięskie numery. Irlandzkie Lotto oferuje graczom aż 8 kategorii nagród.

Największe plusy: 8 kategorii nagród, bardzo wysokie prawdopodobieństwo trafienia nagrody głównej, aż 2 mln euro w puli minimalnej

Dni losowań: środy i soboty, godz. 21:00

Cena za jeden zakład: 8,00 zł

Ilość zakładów na jednym kuponie: 12

Prawdopodobieństwo wygranej: 1 do 10 737 573

Chcesz poznać zwycięzców Irlandzkiego Lotto? – czytaj dalej

 

4. Szwedzkie Lotto

 

Szwedzkie Lotto to niezwykle popularna gra liczbowa, głównie ze względu na proste zasady i bardzo niską, wręcz kuszącą cenę, która wynosi jedynie 1,50 zł. Żeby zagrać wystarczy wytypować 7 z 35 liczb. Nagroda główna podlega kumulacjom, jednak nie jest ona gwarantowana, gdyż jej wysokość zależy od liczby sprzedanych kuponów na dane losowanie.

Największe plusy: najniższa cena wśród gier zagranicznych – jedynie 1,50 zł za jeden zakład

Dni losowań: środa, godz. 17:15; sobota godz. 18:15

Cena za jeden zakład: 1,50 zł

Ilość zakładów na jednym kuponie: 12

Prawdopodobieństwo wygranej: 1 do 6 724 520

 

Którą grę wybrać w tym tygodniu?

 

Ponieważ każdy z graczy ma swoje własne preferencje, ciężko polecać, którą z tych gier wybrać. Warto przemyśleć plusy i minusy każdej z nich. Ułatwieniem mogą okazać się kwoty kumulacji, które czekają nas w tym tygodniu. W Austriackim Lotto już dziś do wygrania czeka aż 13,2 mln złotych, a w Niemieckim LOTTO w tym tygodniu można wygrać 8 mln złotych. Ponadto Irlandzkie Lotto proponuje 10,6 mln złotych, a Szwedzkie Lotto aż 35 mln złotych. Wybór odpowiedniej loterii zostawiamy naszym Użytkownikom, życząc szczęścia i wysokich wygranych!

Dominika

Pisanie jest moją pasją od zawsze. Jestem ciekawa ludzi i świata. Dzięki Lottoland mogę poznawać wiele gier liczbowych i dowiadywać się ciekawostek na ich temat. Te inspirujące wiadomości staram się zbierać w jednym miejscu i publikować jako artykuły. Niech i Was zainspirują!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1