21 gru. 2016

Wygraj miliony na święta Bożego narodznia!

Świąteczne zdrapki, losowania i promocje w Lottoland!

Czy wyobrażasz sobie święta Bożego Narodzenia bez prezentów? W Lottoland przygotowaliśmy dla Ciebie kilka opcji, dzięki którym możesz sprawić sobie oraz swoim najbliższym wspaniały prezent na nadchodzące święta. Dowiedz się więcej o naszej specjalnej bożonarodzeniowej ofercie i wygraj wymarzony prezent! 

Świąteczne zdrapki, losowania i promocje w Lottoland!

 

Dla wielu z nas Boże Narodzenie to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się z magiczną atmosferą, pięknymi dekoracjami, śnieżną aurą (która niestety ostatnio lubi być bardziej jesienna niż prawdziwie zimowa) oraz przede wszystkim z rodziną i prezentami. Co roku, miliony ludzi na całym świecie podtrzymuje i przeżywa na nowo wspaniałe świąteczne tradycje. W Hiszpanii należy do nich wielkie losowanie Loterii Bożonarodzeniowej El Gordo, bez którego nie byłoby prawdziwej gwiazdki! El Gordo to jednak nie jedyna świąteczna loteria dostępna w Lottoland. Specjalnie dla naszych graczy i fanów lotto online przygotowaliśmy świąteczne prezenty promocje i nowe gry, które na pewno wprowadzą Cię w bożonarodzeniowy nastrój!

 

Świąteczna zdrapka – wygraj 120 000 zł na Boże Narodzenie!

 

Świąteczne zdrapki, losowania i promocje tylko w Lottoland!

Spraw aby tegoroczne święta Bożego Narodzenia były wyjątkowe. Teraz dzięki naszym nowym zdrapkom świątecznym możesz wygrać wspaniałe prezenty! Wystarczy 1,50 zł by wziąć udział w grze aż o 120 tysięcy złotych! Co więcej, Świąteczna Zdrapka online oferuje graczom łącznie aż 10 kategorii nagród.  Wystarczy zdrapać swój świąteczny los i trafić 3 jednakowe symbole, a pojawi się okno z informacją o wysokości wygranej, która automatycznie trafi na Twoje konto gracza. Pieniądze możesz od razu wypłacić lub wykorzystać je do ponownej gry. Chcesz sprawdzić jak to działa? Zagraj w zdrapki za darmo! Kliknij w „Demo zdrapki”, by zobaczyć jak będzie wyglądała prawdziwa gra oraz poznać system przydzielania nagród.

 

Świąteczne zdrapki, losowania i promocje tylko w Lottoland!

 

 

Loteria Bożonarodzeniowa El Gordo i wiele więcej

 

Największym świątecznym wydarzeniem śródziemnomorskiej Hiszpanii jest coroczne losowanie Loterii Bożonarodzeniowej El Gordo, które odbywa się 22 grudnia w Madrycie. Loteria ta została uznana za największą na świecie, gdyż łączna pula nagród wynosi aż 9,9 miliarda złotych. Co roku, w losowaniu tym rozdzielane jest ponad 10 000 nagród, zaś dzięki temu, iż każdy numer drukowany jest aż na 165 losach zdarza się, że nagrodę główną wygrywają nawet całe wioski! Dzięki Lottoland, nie musisz już wybierać się w podróż do dalekiej Hiszpanii, by kupić swój świąteczny los. Hiszpańska Loteria Bożonarodzeniowa jest dostępna online dla wszystkich naszych użytkowników.

Jeśli jednak nie chcesz czekać na losowanie i wolisz natychmiastowe wygrane, mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość. Teraz w Lottoland dostępna jest także zdrapka El Gordo Scratch inspirowana najpopularniejszą loterią bożonarodzeniową na świecie. Aby zagrać wystarczy wybrać swój szczęśliwy numer na zdrapce, a następnie kliknąć na „GRAJ”. Jeśli Twój numer będzie taki sam jak jeden ze zwycięskich numerów ukrytych na zdrapce wygrasz aż 2 000 000 złotych! Co więcej, Zdrapka El Gordo oferuje łącznie aż 16 kategorii nagród, dzięki czemu masz większe szanse na trafienie wygranej!

 

Świąteczne zdrapki, losowania i promocje tylko w Lottoland!

 

Kalendarz adwentowy Lottoland – codziennie nowe promocje!

 

Oprócz świątecznych zdrapek oraz słynnej Loterii Bożonarodzeniowej El Gordo, w Lottoland przygotowaliśmy także dla naszych graczy specjalny kalendarz adwentowy. Świąteczne odliczanie trwa, dzięki czemu codziennie na naszych graczy czeka nowa, wyjątkowa oferta! Aby sprawdzić aktualną promocję wystarczy kliknąć w dzisiejszą datę w kalendarzu, który znajduje się na stronie głównej Lottoland.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla graczy, gdyż oprócz wymienionych już zdrapek, loterii El Gordo oraz ciekawych promocji, Lottoland ma także w swojej ofercie dwa inne świąteczne losowania. Pierwsze z nich to popularne w Brazylii, noworoczne losowanie MEGA 2017, w którym główna pula nagród warta jest aż 100 milionów euro (ok.440 mln zł)! Losowanie Mega odbywa się raz w roku w Sylwestra około godziny 23:00. Dla miłośników hiszpańskich loterii mamy jeszcze jedno losowanie, które odbędzie się w święto Trzech Króli, 6 stycznia 2017 roku. Oczywiście mowa tu o słynnym El Niño. Loteria ta jest bardzo podobna do Loterii Bożonarodzeniowej El Gordo, zaś łączna pula nagród wynosi aż 630 000 000 euro (około 2,7 mld złotych)!

W poniższej tabeli znajdziesz podsumowanie świątecznych losowań i gier dostępnych online w Lottoland.

 

Świąteczne loterie i zdrapki
Gra Losowanie Gł. wygrana
Loteria Bożonarodzeniowa 22.12.2016 17 mln zł Zagraj teraz
Mega 2017 31.12.2016 440 mln zł Zagraj teraz
El Niño 06.01.2017 9 mln zł Zagraj teraz
El Gordo Scratch natychmiastowa gra 2 mln zł Zagraj teraz
Zdrapka Świąteczna natychmiastowa gra 120 tys. zł Zagraj teraz

 

Lottoland rozdaje prezenty, czyli świąteczne losy za darmo!

 

Pragniesz poczuć atmosferę świąt? Dla wszystkich zarejestrowanych graczy Lottoland przygotowaliśmy specjalny prezent – 5 Zdrapek Świątecznych za darmo. Aby je otrzymać wystarczy kliknąć w baner poniżej, kupić 12 zakładów lotto online, a zdrapki zostaną aktywowane automatycznie. Skorzystaj z wyjątkowej okazji i wygraj wymarzony prezent!

*Oferta dostępna dla wszystkich użytkowników Lottoland. Pragniemy zaznaczyć, że z promocji tej  można skorzystać tylko raz.

 

Otrzymałeś 5 zdrapek za darmo?

 

Jeśli jesteś jednym z wielu szczęśliwców, którzy otrzymali od nas zdrapki niespodzianki i jesteś jednocześnie nowym graczem Lottoland, wystarczy postępować zgodnie z dołączoną instrukcją i otworzyć podany link. Dzięki temu w Twoim koszyku zostaną aktywowane darmowe zdrapki, a Ty zyskasz szanse na wysokie wygrane!

Przygotuj się na wspaniałe święta i wygraj miliony dzięki Lottoland!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!