30 lis. 2014

Polub Lottoland Polska na Facebooku i graj o nagrody!

Świąteczne Odliczanie w Lottoland

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami, dlatego postanowiliśmy, iż w grudniu Lottoland wcieli się w rolę Świętego Mikołaja. Przygotuj się na Świąteczne Odliczanie w Lottoland, czyli mnóstwo prezentów dla naszych fanów na Facebooku. Wśród naszych gwiazdkowych nagród znajdziesz kody rabatowe dla graczy, darmowe kupony na loterie oraz specjalne prezenty, które umilą Ci czas oczekiwania na Wigilię.

Świąteczne Odliczanie w Lottoland

Jak dołączyć do Świątecznego Odliczania Lottoland?

Codziennie od 1 do 24 grudnia na naszym profilu na Facebooku, będziemy rozdawać określoną liczbę prezentów. Aby skorzystać z bożonarodzeniowej promocji Świąteczne Odliczanie wystarczy polubić Lottoland Polska na Facebooku i odpowiedzieć na jedno z naszych codziennych gwiazdkowych pytań poprzez dodanie komentarza do postu. Czekamy więc na Twoje odpowiedzi – w formie komentarzy lub zdjęć.

Na przykład, jeśli zapytamy - „Jakie były Twoje ulubione białe święta Bożego Narodzenia?” Możesz opisać jak wyglądały Twoje bitwy na śnieżki w dzieciństwie, jak cudem udało Ci się dojechać do domu na czas z powodu nieodśnieżonych dróg lub zdążyć wsiąść do samolotu zanim śnieżyca zablokowała lotnisko. Możesz też zamieścić w swoim komentarzy zdjęcie, w końcu każdy obraz warty jest więcej niż tysiąc słów!

24 dni świątecznych prezentów

Świąteczne Odliczanie Lottoland będzie trwało codziennie od poniedziałku 1 grudnia aż do Wigilii (24.12.2014). Oznacza to, iż dzień po dniu na profilu Lottoland Polska będziemy udostępniać nowe pytanie. Zanim opublikujesz swój komentarz pod danym postem, spokojnie przemyśl odpowiedź i upewnij się, że dane pytanie jest aktualne (opublikowane tego samego dnia). Najlepsze odpowiedzi będziemy wybierać następnego dnia, a kolejność komentarzy nie ma znaczenia. Wyniki zostaną ogłoszone w komentarzu pod danym postem.

Wesołych Świąt życzy Lottoland!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!