21 sie. 2014

Mieszkaniec Olsztynka zgarnia aż dwie nagrody!

Szczęście z dokładką

Olsztynek to urocze miasteczko liczące niespełna 8 tysięcy mieszkańców i raczej pozostające w cieniu swojego „starszego brata” jakim jest Olsztyn – stolica województwa warmińsko-mazurskiego. Jednak tym razem to o nim jest głośno – i to nie z byle jakiego powodu, bowiem pewien mieszkaniec Olsztynka zasilił swoje konto w banku dzięki MINI lotto, a jego niezwykła historia stała się sławna na całą okolicę

Szczęście z dokładką

Można by zapytać co takiego szczególnego jest w tej wygranej. Przecież zwycięskie kwoty MINI lotto nie są aż tak spektakularne jak w przypadku „Totoloka” i raczej są to sumy zbliżone do siebie. Gdzie więc tkwi szkopuł? Uchylamy rąbka tajemnicy zdradzając, że szczęśliwy Gracz wygrał aż dwukrotnie – i to w ciągu niespełna dwóch dni! To się nazywa mieć szczęście przez wielkie „Sz”!

Jak wygrywa się dwa razy pod rząd?

Różne porzekadła mogłyby się wpasować w opis tej niesamowitej historii. „Szczęściu trzeba pomagać” czy „warto iść za ciosem” to tylko niektóre z nich. Dowiedzieliśmy się, że tajemniczy Zwycięzca (z oczywistych przyczyn jego inicjały pozostają anonimowe) kupił zakłady MINI lotto aż na dziesięć kolejnych losowań. Na wyniki nie musiał długo czekać, gdyż pierwszą „porcję” szczęścia w wysokości ponad 52 tysiące złotych otrzymał już 16 sierpnia. Natomiast za dwa dni – jak się potem okazało – czekała go finansowa „dokładka” kiedy to wygrał kolejne 197 tysięcy dzięki temu samemu zakładowi MINI Lotto!

Warto jeszcze dodać skąd taka rozbieżność w wysokości wygranych, skoro za jednym i za drugim razem „ustrzelił całą piątkę”. Otóż 16.08 padło aż 5 piątek w kraju, dlatego przypadła mu „tylko” piąta część całej zwycięskiej puli. Wygraną z 18.08 nasz szczęśliwiec nie musiał już dzielić się z nikim innym i dlatego druga kwota jaka zasili jego portfel jest kilkakrotnie większa.

Czy takie historie zdarzają się często? Odpowiedź brzmi „nie”; są to raczej wyjątki, dlatego tym bardziej możemy tu mówić o szczególnym szczęściu. Podobna historia w rejonie Warmii i Mazur miała miejsce prawie 20 lat temu kiedy to pewien gracz klasycznego Lotto trafił szóstkę nie raz, a dwa razy pod rząd. Co więcej, podobnie jak w opisanym wyżej przypadku MINI lotto, była to także kwestia właściwie dni, które dzieliły obie wygrane. Pierwsza przypadła na 26 sierpnia a druga już na pierwszy tydzień września 1995 roku.

Kto wie, być może to okres wakacji wpływa tak pozytywnie na naszych Graczy i letnie upały sprzyjają szczęściu w grach? Pozostała nam jeszcze końcówka tego beztroskiego wakacyjnego czasu, więc może warto spróbować sił i zrobić sobie prezent? Albo od razu dwa?

Przypominamy, że losowania MINI lotto odbywają się od poniedziałku do soboty o godzinie 21.40. Wybiera się pięć liczb a szansa na jakąkolwiek wygraną wynosi 1:124, zaś prawdopodobieństwo otrzymania głównej wygranej to 1 do 850 668, co jest świetnym wynikiem w porównaniu z innymi loteriami liczbowymi.

Pozostaje nam życzyć Państwu szczęścia w grze. Zapraszamy do zagrania za pośrednictwem naszej strony. Wygrywanie nigdy nie było tak proste jak teraz!

Joanna

Moją największą pasją jest pisanie – o tym co nowe, ciekawe i blisko mnie. W Lottoland mam okazję przyjrzeć się różnym nowinkom ze świata loterii, zobaczyć czym różni się lotto w różnych europejskich krajach, a następnie zebrać te informacje dla Państwa w formie krótkich artykułów. Chciałabym przybliżyć polskim Graczom na czym polega lotto przez internet i dlaczego naprawdę warto spróbować swojego szczęścia.

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1