22 gru. 2015

Wysoka wygrana w Lottoland

Szczęśliwy gracz Lottoland wygrał 4 mln € w El Gordo!

W tym roku Gwiazdka przyszła szybciej niż zwykle. To właśnie dziś odbyło się wielkie losowanie Hiszpańskiej Loterii Bożonarodzeniowe El Gordo, podczas którego rozlosowano nagrody warte łącznie aż 2,2 miliarda euro. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Z przyjemnością informujemy także, iż tym razem ogromne szczęście zawitało także do gracza Lottoland, który trafił nagrodę główną „El Gordo” w wysokości 4 milionów euro!

Szczęśliwy gracz Lottoland wygrał 4 mln € w El Gordo!

Fani loterii czekali na to wydarzenie już dokładnie rok i z pewnością było warto, gdyż losowanie Loterii Bożonarodzeniowej El Gordo jest wyjątkowe pod każdym względem.  Tym razem szczęście zawitało także do Lottoland, gdyż jeden z naszych graczy kupił zwycięski los o numerze 79140, który dał mu główną wygraną, czyli tzw. El Gordo!

El Gordo po hiszpańsku oznacza „tłusty”. Nasz zwycięzca  na pewno dobrze zapamięta więc to słowo, gdyż dzięki Hiszpańskiej Loterii Bożonarodzeniowej na jego konto gracza trafiły właśnie 4 mln euro, czyli ponad 17 milionów złotych! Czy można dostać lepszy prezent pod choinkę?

Najnowszy zwycięzca Lottoland

Najnowszy zwycięzca Lottoland, który pragnie pozostać anonimowy, natrafił na naszą stronę, gdy szukał możliwości gry w Loterię Bożonarodzeniową El Gordo online. Jak przyznał w wywiadzie, słyszał już o wcześniejszych zwycięzcach Lottoland, dlatego bez wahania zdecydował się spróbować swojego szczęścia w naszym serwisie.

„Bardzo lubię to, że Hiszpańska Loteria Bożonarodzeniowa El Gordo jest klasyczną loterią. Uważam, że takie wielkie losowanie niesie za sobą zdecydowanie więcej emocji, tradycji i radości z gry. A najlepsze w tym wszystkim jest fakt, że wygrałem właśnie 4 miliony euro – to po prostu niesamowite.”

Szczęśliwy gracz zdecydował się kupić cały los El Gordo, który kosztuje 999,99 zł. Aby obniżyć koszty gry, stworzył on mini syndykat, do którego dołączyła jego żona oraz trójka najbliższych przyjaciół. Każdy z graczy wybrał jedną cyfrę numeru losu, przez co ostatecznie miał on numer „79140”.

„Kiedy otrzymałem powiadomienie o wygranej, poczułem motylki w brzuchu. Ja po prostu nie mogłem w to uwierzyć.”

W momencie, gdy nasz zwycięzca dowiedział się o wygranej, pozostali członkowie tego pięcioosobowego syndykatu byli jeszcze ciągle w pracy. Zwycięzca postanowił więc poczekać, aż wrócą do domów by móc spokojnie poinformować ich o wielkiej wygranej.

„Na razie nie będziemy jeszcze hucznie świętować naszego zwycięstwa. Najpierw trzeba trochę opanować pierwsze emocje” powiedział, dodając „Nie wiemy nawet jeszcze co zrobimy z tymi pieniędzmi. Zapytany o swoje plany, wspomniał jednak coś o wakacjach, jednak jak przystało na prawdziwego Niemca, od razu zastrzegł, że najpierw musi wszystko dobrze przemyśleć i zaplanować.

Gdy tylko dowiedzieliśmy się, że nasz szczęśliwy gracz pochodzi z Wolfsburga w Niemczech, czyli miasta, w którym swoją siedzibę ma słynny Volkswagen, zapytaliśmy go, czy zamierza zamienić swoje niezawodne „Das Auto” na coś bardziej luksusowego i błyszczącego. Jak się jednak okazało, zwycięzca Lottoland zamiast tradycyjnych czterech kółek zdecydowanie woli on rowery. Mimo, że nasz wywiad został przeprowadzony telefonicznie, z tonu głosu można było wyczytać chłopięcą wręcz radość zwycięzcy, gdy opisywał nam, że w końcu będzie mógł kupić sobie wymarzony rower BMW.

Szczęśliwy zwycięzca ma także radę dla pozostałych graczy. „Jeśli nie zaryzykujesz, nie wygrasz. Wielu ludzi mówi, że oni mają pecha i na pewno nigdy nie trafią wygranej na loterii. Oczywiście takie osoby też nigdy nie wygrywają!” Warto posłuchać więc rady naszego największego zwycięzcy Lottoland, który pobił dziś dotychczasowy rekord ustanowiony przez Pana Adama (zwycięzcy polskiego lotto online).

Teraz każdy może wygrać El Gordo!

Hiszpańska Loteria Bożonarodzeniowa to największa loteria na świecie. W tym roku pula na nagrody wyniosła prawie 10 miliardów złotych.

Do niedawna loteria ta była dostępna jedynie dla mieszkańców Hiszpanii. Dzięki możliwości gry przez internet, teraz możesz zagrać w El Gordo nawet bez wychodzenia z domu!

Nie udało CI się wygrać w El Gordo? Nie przejmuj się, gdyż już wkrótce będziesz mieć kolejną szansę na wielką wygraną! Dokładnie w Sylwestra, 31 grudnia odbędzie się losowanie Mega 2016, w którym główna pula nagród wyniesie aż 100 milionów złotych! Przygotuj się na wielkie emocje i zagraj online w Lottoland, a pomożemy Ci spełnić marzenia! W końcu, żeby wygrać, trzeba grać!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1