03 paź. 2016

Nowość: Zdrapki w Lottoland

Twoja szansa na miliony w zasięgu ręki

Świetna wiadomość dla fanów gier liczbowych. Teraz w Lottoland możesz zagrać także w zdrapki lotto online! Marzy Ci się spłata kredytu, sportowy samochód lub dom z basenem? Nic prostszego, zagraj i wygraj jeszcze dziś. Jeśli na samą myśl o grze i wygranej drżą Ci ręce, to mamy w naszej ofercie coś idealnego dla Ciebie! Specjalnie dla fanów Lottoland przygotowaliśmy aż 12 różnych zdrapek. Spróbuj swojego szczęścia i przekonaj się, która z nich jest najlepsza dla Ciebie​.

Twoja szansa na miliony w zasięgu ręki

Kwiat Fortuny

Twoja szansa na miliony w zasięgu ręki

Marzy Ci się dodatkowa pensja? Grając w zdrapkę Kwiat Fortuny możesz wygrać nawet 12 500 złotych wypłacane co miesiąc przez okres 10 lat! Skorzystaj z wyjątkowej okazji i zagraj online. Wystarczy 7,50 zł, by ustawić się na lata. Oprócz nagrody głównej, Kwiat Fortuny oferuje graczom także 9 niższych kategorii nagród, zaś aby wygrać wystarczy trafić jedynie 3 jednakowe symbole.

500 000 zł w gotówce​

Twoja szansa na miliony w zasięgu ręki

Już za jedyne 5 złotych możesz całkowicie odmienić swoje życie i wygrać 500 000 złotych w ciągu zaledwie kilku minut. Wystarczy, że na Twojej zdrapce pojawią się trzy jednakowe symbole, a część puli wynoszącej aż 9,3 mln zł będzie należeć do Ciebie! Jeśli jesteś fanem zdrapek, skorzystaj z naszej specjalnej oferty, w której proponujemy pakiet 5 lub 10 zdrapek, gdzie oszczędzisz nawet 10%.

33 Szanse

Twoja szansa na miliony w zasięgu ręki

Marzy Ci się wysoka wygrana? Zdrapka 33 Szanse jest idealna dla Ciebie! Wystarczy 10 złotych, by wygrać sto tysięcy złotych. Co więcej, jeśli będziesz mieć szczęście, pole dodatkowej szansy może zwielokrotnić Twoją wygraną! To jednak nie koniec dobrych wiadomości, gdyż zdrapka ta oferuje także graczom aż 15 niższych kategorii nagród. Zagraj i wygraj już teraz!

Dziesięć szczęśliwych lat

Twoja szansa na miliony w zasięgu ręki

Tego jeszcze nie było! Za jedyne 10 zł możesz wygrać nawet 25 000 zł wypłacane przez 10 lat! Wystarczą 3 jednakowe symbole, aby wygrać 25 000 zł. Kwota ta będzie wypłacana miesięcznie przez 10 lat, co łącznie daje 3 miliony zł po 10 latach! Żeby zwiększyć szansę wygranej, warto już dziś zaopatrzyć się w pakiet 5 lub 10 zdrapek w super cenie!

Milioner od zaraz ​

Twoja szansa na miliony w zasięgu ręki

Oto Twoja szansa, aby stać się milionerem z dnia na dzień. Wystarczy, że trzy razy pojawi się ten sam symbol, a wygrasz nawet 5 milionów złotych dzięki tej wyjątkowej zdrapce! Pamiętaj, że kupując pakiet zdrapek oszczędzasz do 10%. Wykorzystaj okazję i graj o rekordowe wygrane wielokrotnie!

 

Atari Star Raiders

Twoja szansa na miliony w zasięgu ręki

Pamiętasz kultową grę na Atari –Star Raiders? W Lottoland dajemy Ci wyjątkową okazję by cofnąć się w czasie do 1979 roku i obronić wszechświat przed Zylonami! Wystarczy zdrapać trzy identyczne symbole, by wygrać nawet 2 500 000 złotych. Oprócz nagrody głównej, zdrapka ta oferuje też pięć niższych kategorii nagród, a wszystko to już za 25 złotych. Pamiętaj, że kupując pakiet 10 zdrapek oszczędzisz nawet do 10%.

Koniczynka szczęścia

Twoja szansa na miliony w zasięgu ręki

Chcesz spróbować swojego szczęścia w zdrapkach online za grosze? W takim razie „Koniczynka szczęścia” jest idealna dla Ciebie! Wystarczy 75 groszy, by wygrać aż 7 500 złotych! Co więcej, ta zdrapka lotto oferuje aż 10 kategorii nagród. Wykorzystaj okazję na natychmiastową wygraną i zagraj już teraz. Wybierając pakiet zdrapek, otrzymasz nawet 20% rabat!

Owocowe szaleństwo

Twoja szansa na miliony w zasięgu ręki

Owocowe szaleństwo to wspaniała zdrapka, która na pewno zapewni Ci sporo emocji. Wystarczy zagrać za jedyne 4 złote, by wygrać nawet ćwierć miliona złotych. Zdrap zdrapkę już teraz, a jeśli trafisz 3 jednakowe symbole fortuna będzie Twoja. Ponadto, do wygrania czeka także aż dziesięć niższych kategorii nagród. Graj i wygrywaj w każdej chwili!

 

777

Twoja szansa na miliony w zasięgu ręki

Wystarczy trafić trzy jednakowe symbole, by wygrać nawet 77 777 złotych. Ponadto, zdrapka ta oferuje także aż sześć niższych kategorii nagród. Przyłącz się do zabawy w zdrapywanie i wygrywaj. Pojedyncza gra kosztuje jedynie 3 złote, jednak w Lottoland możesz kupić także pakiety 5 lub 10 zdrapek, z rabatem nawet do 10% ceny!

 

Rozbij Skarbonkę

Twoja szansa na miliony w zasięgu ręki

Chcesz spróbować swojego szczęścia w zdrapkach za małe pieniądze? Jeśli tak, to wybierz grę „Rozbij Skarbonkę”. Za jedyne 1,25 zł możesz wygrać nawet 12 500 złotych. Zdrap trzy identyczne symbole, a główna wygrana trafi właśnie do Ciebie! Pamiętaj, że kupując pakiet 25 zdrapek oszczędzisz nawet 12%.

 

The Games 2016

Twoja szansa na miliony w zasięgu ręki

The Games 2016 to 3 zdrapki w jednej! Wybierz się do Rio po złoto i wygraj nawet 155 tysięcy złotych!. Ta wyjątkowa zdrapka oferuje graczom aż 26 kategorii nagród. Wystarczy trafić 1 symbol, aby wygrać! Przekonaj się jakie to proste i wykorzystaj potrójne szanse na zwycięstwo! Pojedyncza zdrapka The Games 2016 kosztuje 10 zł, jednak jeśli zdecydujesz się na pakiet 10 zdrapek otrzymasz 10% rabat!

EuroCup

Twoja szansa na miliony w zasięgu ręki

Zdrapka EuroCup została stworzona specjalnie dla fanów piłki nożnej. Kup zdrapkę i ustrzel hat-tricka w 3 szansach na wielką wygraną. Aby wygrać,  wystarczy trafić 1 symbol! Nagroda główna to aż 80 000 złotych. Nie czekaj więc aż ktoś inny zgarnie szczęśliwe zdrapki i zagraj już teraz. Wybierz ile zdrapek chcesz kupić i przyłącz się do gry. Kto wie, być może to Ty wygrasz nasz turniej EuroCup!

Zdrapuj i wygraj miliony online!

Nie wiesz jak grać w zdrapki online? To żaden problem, specjalnie w tym celu stworzyliśmy wersję testową każdej zdrapki. Wystarczy kliknąć na zakładkę „Demo zdrapki”, która znajduje się tuż obok tabeli wygranych danej zdrapki. Spróbuj i przekonaj się jakie to proste. To świetna zabawa połączona z grą o ogromne pieniądze. Czego chcieć więcej?

Życzymy szczęścia w grze!

Ostatnia aktualizacja z dnia 3 października 2016 r.

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!