05 wrz. 2014

We wtorek ktoś wzbogacił się o 10 milionów

W Gdańsku to mają szczęście!

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o kolejnej sporej kumulacji, zastanawiając się kto tym razem okaże się szczęśliwcem i zabierze całą sumę 10 milionów do swojego domu. Dzisiaj już wiemy, że szóstka padła w Gdańsku, w kolekturze przy ulicy Rogalińskiej. Po raz kolejny wspomnieć więc wypada o Pomorzu. W samym Gdańsku w tym roku to już trzecia główna wygrana. Czy Pomorzanie mają więcej szczęścia niż mieszkańcy innych regionów kraju?

W Gdańsku to mają szczęście!

Wygrana z wtorku, 2 września

Nasz nowy lotto milioner, który udał się do kolektury przy ulicy Rogalińskiej 1 (mieszczącej się przy sklepie Carrefour), zakupił zakłady na dwa losowania. Szczęście przyniosła mu kombinacja liczb: 18, 19, 31, 36, 38, 42, zasilając jego konto o dokładnie  9 187 008,60 zł.

Szczęśliwa kolektura mieści się w jednej z południowych dzielnic Gdańska, a właściwie na granicy dwóch dzielnic: Chełmu i Ujeściska. Rogalińska to natomiast malutka uliczka (kształtem przypominająca właśnie zakręcony rogalik), której mieszkańcy znają się w dużej mierze z widzenia. Tutejsi ostatnio żartują, że nie trudno będzie wytropić szczęśliwca, by wprosić się na „sąsiedzką kawę” – wystarczy rozejrzeć się dookoła i zobaczyć które mieszkanie z dnia na dzień będzie na sprzedaż. Ale żarty na bok. Po raz kolejny możemy się bowiem przekonać, że szczęście jest tak blisko, tuż obok nas i jedyne co trzeba zrobić to udać się do kolektury i zagrać – zamiast zazdrościć sąsiadom. 

Szczęście sprzyja na Pomorzu?

„Ci to mają fajnie!” – można by pomyśleć o Gdańszczanach! Piękne plaże, czyste morskie powietrze, piękna starówka, a do tego jeszcze niebywałe szczęście w lotto! Poprzednia wygrana padła tu całkiem niedawno bo w lipcu 2014, kiedy to niemała sumka 12 milionów trafiła do jakiegoś Gdańszczanina.

Od 1996 roku (czyli od momentu wprowadzenia kumulacji jako stałego elementu zasad gry lotto) w samym tylko Gdańsku padło już 19 głównych wygranych! Najwyższy „gdański” rekord wynosi ponad 14 milionów, a wygrana z Rogalińskiej plasuje się na czwartym miejscu w rankingu miasta. Warto tutaj dodać, że Pomorze to nie tylko Gdańsk – ale pozostałe dwa miasta określane mianem „Trójmiasta” a także wiele mniejszych miasteczek, w których jakimś niesamowitym zrządzeniem losu szczęście także dopisuje mieszkańcom. Wystarczy przypomnieć sobie analogiczną sytuację, kiedy to w Gdyni, w podobnych okolicznościach (także w kolekturze przy markecie, na obrzeżach miasta), padła najwyższa dotąd wygrana w historii polskiego lotto – ponad 33 miliony złotych.

Nie ma się jednak co załamywać, jeśli nasz adres zamieszkania daleki jest od Pomorza! Niezależnie bowiem od miasta, w którym aktualnie przebywamy –dzisiaj możemy już zagrać za pomocą Internetu. Być może sposób ten okaże się tak samo szczęśliwy jak udanie się do trójmiejskich kolektur? Zapraszamy do gry za pośrednictwem naszej strony i życzymy wysokich wygranych!

Joanna

Moją największą pasją jest pisanie – o tym co nowe, ciekawe i blisko mnie. W Lottoland mam okazję przyjrzeć się różnym nowinkom ze świata loterii, zobaczyć czym różni się lotto w różnych europejskich krajach, a następnie zebrać te informacje dla Państwa w formie krótkich artykułów. Chciałabym przybliżyć polskim Graczom na czym polega lotto przez internet i dlaczego naprawdę warto spróbować swojego szczęścia.