09 kwi. 2014

Zwycięzca Lotto wygrał 22,4 mln zł!

Wielki zwycięzca Lotto na Prima Aprilis

Kolejna wielka kumulacja Lotto została rozbita. Co ciekawe, losowanie, które odbyło się we wtorek 1 kwietnia 2014, wyłoniło kolejnego zwycięzcę ze Śląska! Tym razem, szczęśliwy gracz wygrał aż 22 439 355 złotych, dzięki czemu dołączył on do grupy najbogatszych Polaków.

Wielki zwycięzca Lotto na Prima Aprilis

Zgodnie z danymi podanymi przez organizatora popularnej w Polsce gry liczbowej Lotto, szczęśliwy zwycięzca pochodzi z Bytomia w województwie śląskim. Gracz ten, kupił swój kupon w kolekturze LOTTO przy ulicy Łużyckiej 12. Za pojedynczy zakład Lotto wraz z dodatkową opcją Lotto Plus, zapłacił on jedynie 4 złote.

Zwycięzcy na pewno trudno było uwierzyć, iż wygrał wielomilionową sumę w Prima Aprilis, a jednak to nie był żart. Ślązak ten trafił wszystkie sześć wylosowanych numerów, dzięki czemu został głównym zwycięzcą i zarazem 950-tym lotto-milionerem. Tym razem, szczęśliwa „szóstka” to: 8, 10, 28, 29, 42 oraz 48.

Śląsk bije rekordy w Lotto

Wygrana z 1 kwietnia znajduje się na 11 miejscu na liście największych wygranych w historii Lotto. Ponadto, jest to druga najwyższa wygrana Lotto w województwie śląskim. Szczęśliwy zwycięzca trafił więc do grona najbogatszych Polaków, dzięki czemu zarówno on jak i jego najbliżsi mają zapewnioną bezpieczną przyszłość.

Jak widać, coraz częściej przekonujemy się, iż Śląsk ma „rękę” do Lotto. Region ten dopiero co świętował sukces rekordowego zwycięzcy ze Szczerbic, który rozbił kumulację z 18 lutego, wygrywając w ten sposób 24,5 miliona złotych, by niecałe dwa miesiące później zyskać kolejnego multimilionera.

Losowania gry liczbowej Lotto odbywają się trzy razy w tygodniu, w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 21:40. Najbliższe z nich odbędzie się już jutro. Spróbuj swojego szczęścia w grze o miliony, a być może to Ty trafisz „szóstkę”. Już w czwartek do wygrania nawet 5 milionów złotych. Warto pamiętać, iż każdy gracz, który skorzysta z dodatkowej opcji lottoPLUS weźmie udział w dodatkowym losowaniu o gwarantowany 1 milion złotych!

Zagraj w lotto online na Lottoland.pl i wygraj swoje marzenia!

 

 

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!