29 paź. 2014

Loteryjna gorączka w Lottoland

Wygraj 418 mln zł w EuroMillions tylko na Lottoland.pl

W ubiegły piątek wszyscy w napięciu oczekiwaliśmy na ogłoszenie wyników rekordowego losowania EuroMillions, w którym pula na wygrane pierwszego stopnia osiągnęła swoją maksymalną wartość – 190 mln euro. Ogromna kumulacja w końcu została rozbita, zaś rekordowa wygrana trafiła do Portugalii. Emocje ciągle jeszcze nie opadły, a już w piątek gracze Lottoland będą mieli okazję, by ponownie zagrać o wielką fortunę. Już za dwa dni, tylko u nas zagrasz o specjalną, powiększoną pulę EuroMillions. Dowiedz się więcej o wyjątkowej ofercie Lottoland i daj się ponieść loteryjnej gorączce.

Wygraj 418 mln zł w EuroMillions tylko na Lottoland.pl

Wyjątkowa oferta Lottoland

Już w najbliższy piątek gracze Lottoland będą mogli zagrać o specjalną, powiększoną główną wygraną EuroMillions, która wyniesie dokładnie 100 mln euro, czyli 418 milionów złotych. Skorzystaj z naszej unikalnej oferty i wygraj fortunę w pierwszym Losowaniu Specjalnym Lottoland! Coś takiego często się nie zdarza. Pozwól się ponieść loteryjnej gorączce i zostań nowym multimilionerem EuroMillions. Pragniemy zwrócić uwagę, iż tylko w ten piątek pojedynczy zakład na losowanie EuroMillions będzie kosztować 12 złotych. Nie czekaj na ostatni moment i zagraj w EuroMillions online już teraz!

Rekordowa kumulacja rozbita w Portugalii

W miniony piątek 24 października odbyło się długo oczekiwane losowanie EuroMillions. Trudno znaleźć gracza, który nie wziął udziału w tym wyjątkowym losowaniu, gdyż pula na wygrane pierwszego stopnia osiągnęła rekordowe 802 miliony złotych. Tym razem jednak w końcu udało się rozbić kumulację. Szczęśliwy zwycięzca z Portugalii jako jedyny poprawnie wytypował wszystkie pięć regularnych numerów – 3, 9, 20, 30, 32 oraz dwie Gwiazdki 1 i 6, dzięki czemu już wkrótce na jego koncie znajdzie się niesamowita fortuna. Niedługo po ogłoszeniu wyników okazało się, że zwycięski kupon sprzedano w miejscowości Castelo Branco. Właściciel szczęśliwego sklepu przyznał, iż jest to pierwsza główna wygrana EuroMillions, która padła właśnie u niego.

Z roku na rok EuroMillions wyłania coraz więcej zwycięzców. Najnowszy milioner jest już 53 graczem, który trafił „siódemkę” w Portugalii. Dzięki temu kraj ten znajduje się już na trzecim miejscu na liście państw z największą liczbą zwycięzców tej międzynarodowej loterii. Piątkowe losowanie przyniosło też szczęście innym graczom, gdyż aż 9 osób trafiło 6 z 7 wylosowanych liczb, dzięki czemu każdy z nich otrzymał po 2,2 mln euro, czyli 9 milionów złotych. Co więcej, losowanie to wyłoniło także 6 026 411 zwycięzców nagród niższych kategorii. Nie czekaj aż ktoś inny trafi główną wygraną i skorzystaj z wyjątkowej oferty Lottoland. Tylko u nas już w piątek możesz wygrać 418 milionów złotych w EuroMillions!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1
live chat software