22 sty. 2015

Tylko w Lottoland!

Wygraj 418 mln zł w Losowaniu Specjalnym EuroMillions

W najbliższy piątek najwyższa pula na główną wygraną EuroMillions w Europie – tylko w Lottoland! Już jutro możesz wygrać nawet 418 milionów złotych w EuroMillions, dzięki specjalnie powiększonej puli nagród.

Wygraj 418 mln zł w Losowaniu Specjalnym EuroMillions

Zagraj w Losowaniu Specjalnym EuroMillions w Lottoland już teraz!

Wraz z początkiem nowego 2015 roku w Lottoland postanowiliśmy zapewnić naszym graczom najwyższe wygrane zachowując jednocześnie jak najlepsze szanse na trafienie nagród. Aby wcielić nasze postanowienie w życie, zdecydowaliśmy się zwiększyć pulę na główną wygraną w najbliższym, piątkowym losowaniu EuroMillions. Obecnie główna wygrana wynosi 15 000 000 euro, jednak w Lottoland już jutro, w tym samym losowaniu, możesz wygrać aż 100 milionów euro, czyli ok. 418 mln złotych!

Wszystko to bez żadnych dodatkowych opłat!

Jak zagrać w Losowaniu Specjalnym EuroMillions?

Nic prostszego. Wystarczy wypełnić kupon, zatwierdzić go, a następnie sfinalizować transakcje, by Twoje numery wzięły udziały w wyjątkowym losowaniu. Poznaj 3 kroki do zwycięstwa:

1. Przejdź do e-blankietu EuroMillions

2. Wypełnij kupon

3. Zatwierdź i sfinalizuj transakcję

Pamiętaj, iż możesz wypełnić tyle zakładów ile tylko zechcesz. Im więcej pól do gry wypełnisz, tym większe szanse na wygraną. Skorzystaj z dodatkowej opcji jaką jest Osłona Numerów, by nie musieć dzielić się wygraną jeśli ktoś jeszcze trafi wszystkie zwycięskie liczby.

W jaki sposób podnieśliśmy pulę nagród?  

W Lottoland wszystkie wygrane są gwarantowane i automatycznie przelewane na konta zwycięskich graczy. Losowanie Specjalne nie jest wyjątkiem, także nie musisz obawiać się, że nie otrzymasz pieniędzy. Niezwłocznie po ogłoszeniu wyników losowania, prześlemy Ci wiadomość e-mail z informacją o wygranych i aktualnych wynikach EuroMillions.

Zastanawiasz się w jaki sposób mogliśmy podnieść pulę na główną wygraną EuroMillions? Wszystko stało się możliwe dzięki współpracy z jedną z największych na świecie firm ubezpieczeniowych. W Lottoland wszystkie wygrane są ubezpieczone, dzięki czemu możemy zagwarantować wypłatę należnych nagród, bez żadnych dodatkowych kosztów ze strony naszych graczy. Ponadto, posiadamy oficjalną licencję Unii Europejskiej, przez co granie u nas jest bezpieczne i pewne!

Nie przegap okazji – losowanie już w piątek! 

Wszystkim graczom Lottoland, życzymy wysokich wygranych i jak najwięcej szczęścia w jutrzejszym Losowaniu Specjalnym EuroMillions. Nie przegap okazji i zagraj online jeszcze dziś. Wyniki losowania już wkrótce!

Ciągle tu jesteś?

Nie czekaj aż ktoś inny zgarnie Ci wielką wygraną z przed nosa. Zagraj w EuroMillions przez internet i skorzystaj z wyjątkowej promocji Lottoland. Tylko u nas do wygrania aż 418 milionów złotych!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1