01 kwi. 2015

Świąteczne kumulacje w Lottoland

Wygraj miliony na Wielkanoc

Wielkanoc zbliża się do nas wielkimi krokami. Jest to więc idealna okazja na wygranie fortuny. Dzięki kolejnej superKUMULACJI w lotto już jutro możesz wygrać nawet 13 milionów złotych! Co więcej, najbliższe dni to także szansa na wysokie wygrane w takich loteriach jak EuroMillions, EuroJackpot, MegaMillions i wielu innych. Zagraj online z Lottoland i zostań nowym lottomilionerem!

Wygraj miliony na Wielkanoc

Marcowe losowania lotto i lottoPLUS wyłoniły pięciu nowych milionerów. Dwóch z nich trafiło „szóstki” w losowaniach lotto, zaś pozostali otrzymali nagrody główne w dodatkowych losowaniach lottoPLUS. Ostatnia wielka wygrana polskiego lotto padła w czwartek 19 marca. Szczęśliwy gracza z Katowic wygrał wtedy aż 16,5 miliona złotych. Ciekawe czy kwiecień 2015 stanie pod znakiem wysokich kumulacji, czy wielu zwycięzców? Już jutro się przekonamy!

Wyniki lotto i lotto PLUS z 31.03.2015

Wczorajsze losowanie lotto ponownie nie wyłoniło głównego zwycięzcy, przez co doszło do następnej superKUMULACJI. Już 5 razy z rzędu żadnemu z graczy nie udało się trafić „szóstki”, przez co obecna pula na wygrane pierwszego stopnia wynosi już aż 13 000 000 złotych.

Wygraj miliony na Wielkanoc

W Lottoland spełniamy marzenia!

Nie przegap okazji na wielką wygraną i zagraj w lotto online bez wychodzenia z domu. Aby wysłać swoje zakłady przez internet, wystarczy utworzyć konto gracza Lottoland, wypełnić kupon i sfinalizować transakcję.  Niezwłocznie po ogłoszeniu wyników otrzymasz automatyczne powiadomienie o wygranej, zaś należne pieniądze zostaną przelane na Twoje konto gracza. Dzięki temu już nigdy nie będziesz się martwić, że zgubisz zwycięski kupon lub zapomnisz zgłosić się po wygraną w wyznaczonym terminie. Nie przegap okazji, gdyż już jutro możesz zostać multimilionerem!

Wielkanocne kumulacje i promocje w Lottoland

Jutrzejsza kumulacja w lotto to nie jedyna okazja na wygranie fortuny na święta wielkanocne. Poniżej znajdziesz listę największych kumulacji w najbliższych dniach.

Wielki Czwartek - losowanie lotto - 13 mln zł

Wielki Piątek - losowanie EuroMillions - 61 mln zł;  losowanie EuroJackpot - 147 mln zł

Wielka Sobota – losowanie MegaMillions – 76 mln zł

Wszystkim fanom Lottoland polecamy też dołączenie się do naszej społeczności miłośników lotto na Facebooku. Co tydzień na naszym oficjalnym profilu Lottoland Polska udostępniamy graczom specjalne, grupowe kupony, dzięki którym możesz zagrać o miliony zupełnie za darmo. Zachęcamy więc do śledzenia naszych wpisów, aby nie ominąć żadnej promocji. Dla przykładu, już jutro przeprowadzimy specjalny Wielkanocny Konkurs. Zagraj z nami w „Zgadnij Kto To?” i wygraj wielkanocny kupon!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!