24 paź. 2014

Wykorzystaj większe szanse na trafienie fortuny!

Wyjątkowe losowanie EuroMillions z Jackpot Cap

Już dziś odbędzie się szczególne losowanie EuroMillions. Dzięki potężnej MEGAKUMULACJI za kilkanaście godzin możesz wygrać nawet 190 mln euro, czyli około 802 milionów złotych. Jednak tym razem loteria EuroMillions oferuje nie tylko potężną kumulację! Wielu graczy pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy, że obecna pula na wygrane pierwszego stopnia osiągnęła właśnie swoją maksymalną możliwą wartość, przez co każdy, kto weźmie udział w grze ma o wiele większe szanse na wygranie fortuny.

Wyjątkowe losowanie EuroMillions z Jackpot Cap

Wszystko to za sprawą specjalnych zasad gry, które obowiązują jedynie, gdy w wyniku kumulacji pula na główną wygraną osiągnie 190 mln €, czyli tzw. „Jackpot Cap”. Przekonaj się, dlaczego dzisiejsze losowanie EuroMillions jest tak wyjątkowe!

Regulamin EuroMillions, a „Jackpot Cap”

Początkowo, regulamin gry liczbowej EuroMillions posiadał specjalny limit 12 kumulacji. Jeśli więc podczas dwunastu kolejnych losowań żadnemu z graczy nie udało się trafić wszystkich zwycięskich numerów, pula na wygrane pierwszego stopnia była rozdzielana pomiędzy zwycięzców nagród drugiej kategorii (trafienie 5 + 1). Zasada ta uległa jednak zmianie już w 2009 roku, kiedy to zniesiono limit kumulacji, a w jego miejsce wprowadzony specjalny Jackpot Cap, czyli maksymalną wartość głównej wygranej w wysokości 185 mln euro. W 2012 roku limit ten zmieniono na obecną kwotę 190 mln euro.

Wyjątkowe zasady losowań z Jackpot Cap

Wiemy już, iż Jackpot Cap określa maksymalną wartość głównej wygranej. Co stanie się, gdy nikt nie trafi głównej wygranej w dzisiejszym losowaniu?

W normalnych okolicznościach, jeśli żaden z graczy nie rozbije głównej puli nagród w losowaniu, dochodzi do kumulacji. Pula na wygrane pierwszego stopnia rośnie z losowania na losowanie średnio o 20 mln euro. W przypadku, gdy główna pula nagród osiągnie swoją maksymalną wysokość 190 mln euro i jednocześnie nikt nie trafi „siódemki” (5 + 2), dodatkowe 10 mln euro, które w normalnych warunkach zostałoby dodane do głównej puli, jest rozdzielane pomiędzy zwycięzców wygranych drugiej kategorii.

To jednak nie koniec, gdyż główna pula nagród zostaje zamrożona i przechodzi na kolejne losowanie w wysokości 190 mln €. W efekcie, wygrane za trafienie (5 + 1) automatycznie wzrosną o 20 mln €. Ponadto, jeśli nikt nie trafi wszystkich zwycięskich numerów, główna pula nagród zostanie dodana do puli na wygrane drugiej kategorii. Mówiąc w skrócie, jeśli nikt nie trafi głównej nagrody w dwóch najbliższych losowaniach, to 802 miliony złotych zostaną rozdzielone pośród graczy, którzy we wtorkowym losowaniu (28.10.2014 r.) trafią wygrane drugiego stopnia. Przypominamy, iż prawdopodobieństwo wytypowania 5 regularnych liczb i 1 Gwiazdki wynosi aż 1 do 6 473 989. Jak widać szanse na trafienie fortuny będą wtedy znacznie wyższe, gdyż prawdopodobieństwo trafienia głównej wygranej wynosi jedynie 1 do 116 531 800.

Wyjątkowe losowanie EuroMillions z „Jackpot Cap"

Wyjątkowa szansa na wygranie fortuny

Taka okazja zbyt często się nie zdarza. Dotychczas, do podobnej kumulacji doszło jedynie dwa razy od wprowadzenia nowych zasad gry w EuroMIllions.

Po raz pierwszy Jackpot Cap został osiągnięty w losowaniu z 12 lipca 2011 roku. Wtedy to główną pulę nagród w wysokości 185 milionów euro rozbiła słynna już para szkotów – Chris i Colin Weir. Natomiast drugi taki przypadek zdarzył się w losowaniu, które odbyło się 7 sierpnia 2012 roku. Wtedy, tak jak i dziś, pula na główną wygraną osiągnęła dokładnie 190 mln euro, zaś dodatkowe 5 mln dodano do nagród drugiej kategorii. Nikomu nie udało się jednak trafić głównej wygranej, zaś 190 mln pula została rozbita dopiero w następnym losowaniu. Szczęśliwymi zwycięzcami zostali wtedy Adrian i Gilliam Bayford. Tak jak we wtorek 7 sierpnia, pieniądze, które normalnie zostałyby dodane do głównej wygranej zostały rozdzielone pomiędzy zwycięzców wygranych drugiego stopnia.

Nie czekaj więc na ostatnią chwilę i zagraj w EuroMillions online już teraz. Skorzystaj z wyjątkowej okazji, dzięki której możesz wygrać więcej niż w normalnym losowaniu tej loterii. Spróbuj swojego szczęścia na Lottoland.pl, a pomożemy Ci spełnić Twoje marzenia!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!