30 maj. 2014

Najlepsze wrażenia audiowizualne na świecie

Wyjątkowy zestaw kina domowego za ponad 27 mln zł!

Pula na wygrane pierwszego stopnia w najbliższym losowaniu EuroJackpot wynosi już 49 milionów złotych. Czy zastanawiałeś się już na co byś wydał wygraną w przypadku trafienia zwycięskiej kombinacji? Jeśli na Twojej liście marzeń znajduje się wspaniały luksusowy dom, czemu nie dodać do niego prywatnego kina domowego, które powoli każdego na kolana?

Wyjątkowy zestaw kina domowego za ponad 27 mln zł!

Dla wielu, kino domowe kojarzy się jedynie z dużym ekranem i zestawem głośników.
Jednak jeśli chcesz korzystać z pełnych możliwości jakie daje nam obecnie nowoczesna technologia, na pewno przyda Ci się wygrana w popularnej europejskiej loterii EuroJackpot. Jeśli na serio chcesz zabrać się za realizację marzeń, nie ma co się rozdrabniać. Chcesz dowiedzieć się jak stworzyć swój własny multipleks w salonie? Nie musisz się martwić, gdyż odrobiliśmy już zadanie domowe za Ciebie. Poniżej przedstawiamy więc listę najdroższych komponentów, które będą Ci potrzebne.

Projektor Cinemaquattro – cena około 478 000 zł

Jeśli chciałbyś jedno urządzenie, które zamieni zwykłe oglądanie telewizji w niezapomniane doświadczenia kinowe, powinieneś skierować swoją uwagę na dobry projektor. Profesjonalny Cinemaquatro zapewni Ci wyjątkowo wysoką jakość 4K czyli tzw. Ultra-High Definition. Oznacza to, że wyświetlane filmy zobaczysz w dwa razy lepszej jakości niż na zwykłym telewizorze HD (1080p high-definition). Oczywiście taki sprzęt dostępny jest jedynie w najwyższej półce cenowej. Za projektor tej klasy będzie trzeba zapłacić około 478 tysięcy złotych. Każdy kto jednak zdecyduje się na zakup, otrzyma instalację w standardzie VIP oraz pakiet usług wsparcia technicznego.

Ekran projekcyjny Stewart Cabaret Retractable – cena około 40 668 zł

The Ultimate £5 Million Home Cinema

Gdy zainwestujesz już w wysokiej klasy projektor, nie wypada już wyświetlać filmów na zwykłej białej ścianie. Porządny ekran w kinowym stylu taki jak Stewat Cabaret jest niezbędnym elementem każdego lepszego kina domowego. Tylko w ten sposób otrzymasz czysty i gładki obraz. Model ten można kupić w przeróżnych rozmiarach i kolorach, jednak największy z nich w rozmiarze 120 cali, będzie najlepszą opcją dla Ciebie. Ponadto, ekran ten jest elektronicznie wysuwany, dzięki czemu możesz go trzymać w ukryciu aż do momentu, w którym zapragniesz zaimponować swoim gościom. 

LG 105UC9 – cena około 218,5 tysiąca zł

The Ultimate £5 Million Home Cinema

Jeśli specjalistyczny ekran i projektor powodują, iż cały projekt kina domowego wydaje się zbyt skomplikowany, alternatywą może być zakup telewizora najwyższej jakości. Model 105UC9 oferowany przez firmę LG oferuję niesamowicie wysoką rozdzielczość 4K oraz wspaniały wygląd. Jednocześnie umożliwia dynamiczną zmianę rozdzielczości, co umożliwia wyświetlanie aż 11 mln pikseli. To jeszcze nie wszystko. Otóż ten wyjątkowy telewizor posiada specjalny zaokrąglony ekran o proporcjach 21:9, co odpowiada oryginalnemu standardowi wyświetlania większości hollywoodzkich filmów. Dla porównania, najbardziej popularnym rozwiązaniem panoramicznym jest 16:9.

Kolumny Transmission Audio ULTIMATE – cena około 6 100 257 zł

The Ultimate £5 Million Home Cinema

Mimo że większość fanów kina na pewno poczuje się już spełniona ciesząc się z wyjątkowo dobrej jakości obrazu, spora grup audiofilów skieruje swoje uszy na jakość dźwięku. Zwłaszcza, że żaden film nie będzie kompletny bez ścieżki dźwiękowej. Bez względu na to czy jest to orkiestrowe crescendo, które podkreśla powrót bohaterów, czy ostry pisk opon ścigających się, aut wszystkie aspekty związane z dźwiękiem w naszym domowym kinie, powinny być wyraźne i czyste.

Na szczęście Transmission Audio stworzyło specjalny zestaw kolumn „ULTIMATE”, które zbudowane są z wielu indywidualnych głośników. Każdy ma swój własny wzmacniacz i subwoofer. W ten sposób, w zaciszu swojego domu możesz osiągnąć 6 kW mocy i wyemitować dźwięk głośniejszy niż startujący samolot. Wszystko to będzie możliwe przy jednoczesnym zachowaniu najlepszej możliwej czystości dźwięku.

Kaleidescape 3U Server z dyskiem 42TB – cena około 150 218 zł

The Ultimate £5 Million Home Cinema

Jeśli decydujesz się na inwestycję w domowe kino domowe, prawdopodobnie jesteś wielkim fanem filmów. Kaleidescape 3U Server z dyskiem twardym 42TB to wyjątkowe urządzenie, które pozwoli Ci na zgromadzenie własnej biblioteki ulubionych filmów. Pozwala ono na przechowywanie aż 900 filmów w jakości Blu-ray lub 5400 DVD, bez potrzeby kupowania specjalnej szafy, która pomieściłaby wszystkie pudełka. W ten sposób, zyskasz miejsce na kilka dodatkowych głośników.

Jest on szybki i łatwy w obsłudze oraz umożliwia dostęp do zasobów dysku poprzez przeglądarkę internetową oraz specjalną aplikację. Dzięki temu możesz na bieżąco ściągać najnowsze filmy lub klasyki kina bezpośrednio na swój serwer. Jest to niezawodny sposób na przechowywanie i gromadzenie filmów wraz z kopiami zapasowymi, bez ryzyka awarii dysku. 

Głośniki Organic Harmony – cena około 2 0715 483 zł

The Ultimate £5 Million Home Cinema

Na koniec mamy coś dla tych, którzy chcą aby ich kino domowe się wyróżniało. Jeśli dla Ciebie wygląd Twojego zestawu jest tak samo ważny jak i jakość, zastanów się nad kupnem pary wyjątkowych głośników. Głośniki Organic Harmony stworzone przez Shape Audio, zbudowane są 18 karatowego złota i szybko zyskały przydomek muzycznych rzeźb. W jednym takim głośniku znajduje się aż 5 mniejszych głośników oraz wzmacniacz dający moc 1000 watów.

Oczywiście mogą one wydawać się nieco ekstrawagancie, nawet dla największych zwycięzców loterii. Jednakże jeśli po zwycięstwie zdecydujesz się na zakup tej jedynej w swoim rodzaju pary głośników, otrzymasz także instalację w standardzie VIP oraz pakiet usług wsparcia technicznego. Dzięki pomocy ekspertów, będziesz mieć pewność, że Twój sprzęt jest ustawiony w najlepszym miejscu, dzięki czemu skorzystasz na bezkonkurencyjnej jakości dźwięku.

Jeszcze dziś zagraj w EuroJackpot przez internet, a Lottoland pomoże Ci spełnić marzenia!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!