01 lip. 2014

Życie jak ze snów młodego milionera

Wyjątkowy zwycięzca EuroMillions

Większość zwycięzców, którzy wygrali dużą sumę na loterii zastanawia się nad tym jak zainwestować lub dobrze gospodarować nowymi pieniędzmi, by posłużyły im na jak najdłuższy okres czasu, zapewniając spokojną przyszłość. Zupełnie inaczej stało się jednak w przypadku Matta Mylesa, zwycięzcy EuroMillions, który pewnego dnia wygrał 1 mln funtów, czyli około 5 milionów złotych. Od tego czasu jego życie wywróciło się do góry nogami, zaś nowy milioner prowadzi życie, o którym wielu może jedynie pomarzyć.

Wyjątkowy zwycięzca EuroMillions

Matt Myles urodził się 27 lat temu w Wielkiej Brytanii. Jest byłym żołnierzem, który po służbie wojskowej przez ostatnie kilka lat pracował w fabryce na 12 godzinnych zmianach. Jak większość młodych ludzi, Matt nie cierpiał na nadmiar pieniędzy i jak przyznał w jednym z wywiadów, zastanawiał się już nawet, czy nie przeprowadzić się do rodziców, by ograniczyć rosnące koszty utrzymania. Pewnego dnia Matt bez większego zastanowienia kupił kupon EuroMillions, nie spodziewając się wielkiej wygranej. Następnego dnia po wtorkowym losowaniu, sprawdził swój kupon i dopiero po chwili dotarło do niego, iż wygrał 5 milionów złotych.

Szalone życie milionera

Od tego momentu jego życie zaczęło radykalnie się zmieniać. Już w 48 godzin od losowania nowy zwycięzca rzucił pracę, zgłosił się po odbiór wygranej, zaś następnego dnia rano leciał już na Bali. W swoją podróż dookoła świata zabrał także swojego brata i najlepszego kolegę. Od tego czasu młody milioner zwiedził już Hong Kong, Bali oraz Tajlandię. Następnie wszyscy w trójkę polecieli do Brazylii zobaczyć mecze reprezentacji Anglii na mundialu 2014. Zwycięzca podróżuje już od 10 tygodni, zaś wszystkie najważniejsze momenty opisał na Twiterze.

Dla nowego milionera EuroMillions luksusowe hotele, sportowe samochody, spotkania z celebrytami, i wiele innych zbytków stało się codziennością. Na jego profilu możemy zobaczyć zdjęcia z sanktuarium tygrysów, czy chociaż wspaniałe widoki z egzotycznych zakątków naszej planety. W wielu wywiadach udzielonych przez Matta, 27 latek przyznaje, że podobno pieniądze szczęścia nie dają, jednak on jeszcze nigdy nie był tak szczęśliwy. Jak mówi, „nie mogę przestać się śmiać patrząc na to, jak bardzo zmieniło się moje życie”.

Beztroski milioner zaplanował już swoją przyszłość?

Wielu mogłoby pomyśleć, iż wyjątkowe życie zwycięzcy EuroMillions wkrótce się skończy, gdyż każde pieniądze kiedyś się kończą, zaś niczym nieograniczone wydawanie zazwyczaj kończy się szybkim bankructwem. Mimo wielu podróży Matt jednak zastrzega, iż dotychczas jego największym wydatkiem był zegarek za 8 000 funtów, czyli około 41,5 tysiąca złotych. Co więcej, nowy brytyjski milioner wyznaczył sobie górną granicę na beztroskie wydawanie i podróże, którą ustanowił na wysokości 100 000 funtów (około 519 tyś. zł).

Jak przyznał w jednych z wywiadów - „Najbardziej się cieszę z tego, że będę mógł sprawić, by życie moich rodziców stało się łatwiejsze. Oni oboje ciężko pracowali przez całe życie i miło jest móc sprawić im przyjemność”.

Matt Myles zainwestował także połowę swojej wygranej oraz razem z bratem planuje otworzenie firmy deweloperskiej. Młody milioner planuje też zrobienie licencji pilota, a także wraz z bratem chce spędzić trzy miesiące jako wolontariusz UNICEF w Afryce.

Trzeba przyznać, że chyba każdy marzy o tak wspaniałym życiu. Warto jednak pamiętać, iż nic nie stoi na przeszkodzie. Jeszcze dziś odbędzie się kolejne losowanie EuroMillions. Obecnie pula na wygrane pierwszego stopnia wynosi już 128 milionów złotych. Jak mówi znana maksyma żeby wygrać trzeba grać. Życzymy więc szczęścia, kto wie być może to Ty zostaniesz kolejnym wielkim zwycięzcą!

Zagraj w EuroMillions przez internet i zostań milionerem z Lottoland.

 

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!