28 paź. 2014

Koledzy z biura wygrali 12,5 mln euro!

Zwycięzcy, którzy niemal przeoczyli swoją wygraną

Prawie trzy miesiące temu, w sobotę 9 sierpnia czwórka graczy z Niemiec wygrała 12 574 301 euro, czyli około 52,8 miliona złotych w Niemieckim LOTTO „6 aus 49”. Szczęśliwi zwycięzcy trafili wszystkie wylosowane numery, jednak o wygranej dowiedzieli się dopiero dwa tygodnie temu.

Zwycięzcy, którzy niemal przeoczyli swoją wygraną

Szczęśliwa czwórka graczy to koledzy z biura, którzy wspólnie grali w Niemieckie LOTTO już od kilku lat. Za każdym razem obstawiali oni te same numery, które wybrali na chybił-trafił. Niestety przez prawie 10 tygodni od zwycięskiego losowania, żaden z nich nie wiedział o wielkiej wygranej. W końcu, jeden z graczy zdecydował się rutynowo sprawdzić kupony w lokalnej kolekturze. Podczas weryfikacji jednego z nich automat do kuponów wykazał wygraną powyżej 1000 euro, która może być odebrana jedynie w oficjalnej siedzibie loterii. Zaskoczony gracz sprawdził więc dokładnie numery na kuponie i dopiero wtedy zorientował się, iż wraz z kolegami trafił główną wygraną Niemieckiego LOTTO.

Wkrótce, po serii telefonów, o wielomilionowej wygranej wiedziała już cała czwórka. Nic więc dziwnego, iż świeżo upieczonych zwycięzców ogarnęła wyjątkowa radość. Każdy z nich otrzymał dokładnie 3,14 mln euro, czyli około 13 milionów złotych. Aż trudno uwierzyć, iż ta spora suma mogła prześlizgnąć się im między palcami. Według regulaminu niemieckiej loterii, zwycięzca ma dokładnie 13 tygodni na zgłoszenie się po odbiór wygranej. Na szczęście, tym razem czwórka kolegów zdążyła na czas, dzięki czemu każdy z nich jest już multimilionerem.

Oczywiście problem ten nie dotyczy graczy Lottoland, gdyż grając na naszej stronie, każdy zwycięzca otrzymuje powiadomienie o trafieniu wygranej, zaś pieniądze są automatycznie przelewane na konto zwycięskiego gracza. Dzięki temu już nigdy nie zapomnisz sprawdzić kuponu lub odebrać należnych pieniędzy w określonym terminie. Przekonaj się sam i zagraj w Niemieckie LOTTO online już teraz!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!