13 gru. 2013

Oni wygrali w lotto!

Zwykłe niezwykłe historie

Z pewnością nie lada sztuką jest być lotto milionerem i prowadzić zwyczajne życie. Jednak niektórym się to udaje i wcale nie potrzebują luksusów do szczęścia.

Zwykłe niezwykłe historie

 

Przedstawiamy historie dwóch zwycięzców. Choć pochodzą z różnych krajów, łączy ich jedno – swojej wygranej w lotto nie zamienili na drogie wille, luksusowe samochody czy egzotyczne podróże.

 

O pewnym zwycięzcy w lotto z okolic Sandomierza

Dla pewnego niezbyt zamożnego mieszkańca miejscowości Dwikozy (okolice Sandomierza), który postanowił nie upubliczniać swojego nazwiska, grudzień 2007 roku okazał się szczęśliwym miesiącem. Dalej można by pisać o spełnionych marzeniach, podróżach, czy prezentach dla rodziny, ale nie w tym przypadku. Tutaj obyło się bez fajerwerków, silnych emocji i ekstrawaganckich wydatków.

Szczęśliwiec przyjął wiadomość o wygranej z iście stoickim spokojem. Zaraz po wieczornym losowaniu – jak dodaje – położył się spać i parę dni później pojechał po odbiór nagrody. Jak zmieniło się jego życie od tamtego czasu?

Po upływie kilku tygodni zakupił małego Chevroleta i zabrał się za remont upragnionego domu w Sandomierzu. Na tym ta historia mogłaby się zakończyć, ponieważ – jak twierdzi nasz bohater – nadal pali te same papierosy i spotyka się z tymi samymi znajomymi, nie mając żadnych niesamowitych planów na przyszłość. Najważniejsze – jak mówi – że o tą przyszłość nie musi się już martwić.

 

Historia pewnej skromnej Brytyjki, która stała się lotto milionerką

Podobne podejście do swej wygranej ma tegoroczna zwyciężczyni brytyjskiego lotto, 62-letnia babcia pięciorga wnucząt, niejaka Jean Swatman. Jak wyglądało jej życie przed szczęśliwym losowaniem? Otóż miała w zwyczaju nastawiać swój budzik na 5.30 rano żeby już o szóstej stawić się w pracy w piekarni. Zapytana o to czy po wygraniu w lotto planuje porzucić swój dotychczasowy styl życia, stanowczo zaprzeczyłaby.

Pani Swatman podkreśla w wywiadach, że dzieci wprawdzie namawiają ją, żeby wreszcie zadbała o siebie i odpoczęła, jednak ona za bardzo kocha swoją pracę i nie zamieniłaby jej za żadne skarby. Nawet takie warte miliony funtów.

 

 

 

Joanna

Moją największą pasją jest pisanie – o tym co nowe, ciekawe i blisko mnie. W Lottoland mam okazję przyjrzeć się różnym nowinkom ze świata loterii, zobaczyć czym różni się lotto w różnych europejskich krajach, a następnie zebrać te informacje dla Państwa w formie krótkich artykułów. Chciałabym przybliżyć polskim Graczom na czym polega lotto przez internet i dlaczego naprawdę warto spróbować swojego szczęścia.

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1