Informacje dodatkowe > O nas

Firma Lottoland została założona w marcu 2012 roku i oferuje usługi w zakresie zawierania zakładów na wyniki losowań gier liczbowych w obrębie Europy i nie tylko.

W Lottoland dajemy ci możliwość obstawiania wyników najpopularniejszych gier lotto, w tym polskiego Lotto oraz LottoPlus, czy amerykańskiego MegaMillions i Powerball.

Oferujemy szeroki zakres gier lotto, których wyniki możesz obstawiać w zaciszu swojego domu.

Podwój Twoją Wygraną!

Proponujemy Ci skorzystanie z oferty Podwojona Główna Wygrana, która może pomóc Ci stać się kolejnym milionerem z rekordową wygraną na koncie!

Osłona Numerów

Za niewielką dopłatą możesz zablokować typowane przez siebie liczby i w razie wygranej, nie będziesz musiał dzielić puli z innymi zwycięzcami.

Nasza Misja

Naszym celem jest zapewnienie graczom przyjemnej i ekscytującej zabawy, jaką jest typowanie wyników gier lotto. Aby uatrakcyjnić tą rozrywkę, proponujemy użytkownikom liczne promocje, w tym ofertę powitalną – Gwarantowany Zwrot Pieniędzy. Zagraj, a przekonasz się, jak szybko lottoland.pl stanie się twoją ulubioną stroną!

Lottoland

Lottoland działa na podstawie licencji o numerze 066 wydanej przez odpowiednie władze.

Operatorem strony internetowej lottoland.pl jest firma Lottoland Ltd z siedzibą w Office Suite C, Ocean Village Promenade, Ocean Village, Gibraltar.

Lottoland Ltd. widnieje w Rejestrze Firm pod numerem 109495.

EU Lotto posiada licencję wydaną przez Rząd Gibraltaru, a jej działalność jest nadzorowana przez Gibraltarskiego Komisarza ds. Hazardu. Licencja na działalność została wydana na podstawie części 3 Gambling Act z 2005 roku.