Zakłady na wyniki lotto – co to jest?

Dzięki zakładom na wyniki lotto online możesz typować wyniki oficjalnych losowań lotto z całego świata. Wystarczy określić, które numery okażą się zwycięskie w danym losowaniu i gotowe! Jeśli zgadniesz, wygrasz nagrodę. Wysokość wygranych zależy od liczby trafionych numerów oraz od tego, którą loterię wybierzesz.

W Lottoland możesz więc grać o największe kumulacje na świecie oraz typować zwycięskie numery loterii, które nie są dostępne w polskich kolekturach.

Jak to działa?


1
Wytypuj wyniki losowania

Internetowe zakłady na wyniki lotto pozwalają typować numery w podobnie jak przy grze w tradycyjny sposób, jednak w przypadku gry w lotto online gracze nie kupują kuponów. Grając w Lottoland, gracz dokonuje zakładu na wynik zdarzenia jakim jest losowanie loterii. Wszelkie wygrane wypłacane są przez Lottoland, a nie przez oficjalnych operatorów loterii.

Przykład: Jeśli zdecydujesz się kupić zakłady na wyniki lotto EuroJackpot online i trafisz wszystkie zwycięskie numery, nagroda główna zostanie wypłacona przez Lottoland, a nie przez organizatorów danej loterii.

2
Szeroki wybór loterii z całego świata

Zakłady na wyniki lotto online pozwalają grać o te same kumulacje i kategorie nagród oferowane przez różne loterie z całego świata, które dotychczas nie były dostępne dla graczy z Polski.

Przykład: Jeśli kupisz zakłady na wyniki lotto EuroMillions i trafisz 6 z 7 wylosowanych liczb, czyli wygraną II stopnia, otrzymasz wygraną odpowiadającą wartości nagrody wypłacanej przez oficjalnych organizatorów loterii.


3
Otrzymuj te same nagrody

Kupując zakłady na wyniki lotto, w przypadku wygranej, gracz otrzymuje nagrodę pieniężną o tej samej wartości jakie otrzymałby gdyby kupił kupon w tradycyjny sposób. Lottoland gwarantuje 100% wypłatę wygranych wszystkich kategorii nagród. Certyfikat Oficjalnej Komisji ds. Hazardu oraz licencje przyznane nam przez rządy Anglii, Australii i Gibraltaru (UE) potwierdzają, że przestrzegamy wszelkich procedur mających na celu zapewnienie wypłacalności. Ponadto, każdy zakład jest ubezpieczany w zewnętrznej firmie ubezpieczeniowej, która w przypadku najwyższych wygranych wypłaca należną kwotę. Mniejsze kwoty wypłacane są bezpośrednio ze środków własnych Lottoland.

4
Wykorzystaj unikalne oferty Lottoland

Wyprawa do kolektury to już przeszłość! Model biznesowy Lottoland pozwala oferować graczom unikalne promocje i dodatkowe opcje gry, których nie znajdziesz w tradycyjnej kolekturze. Kupując internetowe zakłady na wyniki lotto możesz skorzystać z wyjątkowych ofert takich jak: Podwojona główna wygrana, darmowe zakłady, rabaty, zakłady last-minute i wiele innych. Przygotuj się więc na wspaniałe emocje i wysokie wygrane, a wszystko to bez wychodzenia z domu!


Największe kumulacje lotto na świecie teraz także w Polsce!

Po co grać co tydzień w to samo lotto, gdy w Lottoland możesz spróbować swojego szczęścia
w grze o największe kumulacje z całego świata?